Twój stary materac do niczego już się nie nadaje? Jest niewygodny, wyrobiony, pełen górek i zapadnięć? Nie możesz na nim zasnąć i od jakiegoś czasu w ogóle się nie wysypiasz?

Pora na zakup nowiutkiego, dopasowanego perfekcyjnie do wagi i indywidualnych preferencji materaca. Znasz już rozmiar i niestety wiesz, że jest on bardzo niestandardowy? Masz obawy, że nie znajdziesz modelu o takich parametrach?

Na stronie kaszmirowysen.pl producent deklaruje szybką produkcję materacy o niestandardowych rozmiarach, w bardzo bogatym asortymencie. Poszczególne rozmiary różnią się tam o 5 cm, jest więc bardzo duża szansa na dopasowanie odpowiedniego modelu. Materace produkowane są w dwa dni robocze, a następnie przekazywane przewoźnikowi, który dostarcza je na płasko, bez zwijania i zginania. To dlatego posiadają one aż 30-letnią gwarancję na formatkę kieszeniową. Nie ma obaw, że te wykonane z najwyższej jakości materiałów sprężyny ulegną uszkodzeniu podczas transportu.

Materace dostępne w sklepie występują w dwóch typach: piankowym oraz kieszeniowym. Materace kieszeniowe mają mocną, odporną na większe ciężary konstrukcję wykonaną z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach. Natomiast materace piankowe wykonane są w całości z bloku pianki wysokoelastycznej HR. Zarówno w jednym jak i drugim typie materaca głównie od warstw zewnętrznych zależy stopień twardości materaca.

Materac

Sklep kaszmirowysen.pl oferuje materace miękkie wykonane z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej vico memory; materace średnio twarde wykonane z pojedynczej warstwy visco memory, z pianki lateksowej, pianki moletowanej lub pianki wysokoelastycznej HR; materace twarde wykonane z trawy morskiej, warstwy kokosowej oraz materace bardzo twarde wykonane z podwójnej warstwy kokosowej i warstwy końskiego włosia. Wszystkie materace są dwustronne i mogą posiadać obie strony o takiej samej twardości lub o dwóch zupełnie odmiennych. Daje to większe szanse na dobranie idealnej powierzchni oraz na kompromis, jeżeli na jednym materacu śpią osoby o znacznej różnicy wagi.

Podziel się.