Garrett to dla wielu miłośników eksploracji i poszukiwań synonim najwyższej jakości i niezawodności. Jest to obowiązkowy sprzęt dla każdego poszukiwacza, a w ofertach sklepów znaleźć można wiele różnych modeli wykrywaczy i akcesoriów tej firmy.

Rok 1964. Charles Lewis Garrett wraz z żoną Eleanor zakłada firmę, która na zawsze zmieni branżę detektorów metali. Amerykańskiemu małżeństwu przyświecał jeden cel – stworzyć wykrywacze, które będą niezawodne i w pełni usatysfakcjonują swoich właścicieli. Wyszli bowiem z założenia, że jeden zadowolony klient będzie dla firmy ważniejszy, niż nawet najsprawniej przeprowadzona kampania marketingowa. Dziś, po ponad pięćdziesięciu latach od założenia firmy Garrett wiemy, że ich strategia okazała się słuszna.

Jakość i zaufanie

Dziś Garrett to przedsiębiorstwo, którego produkty są uznane na całym świecie. Z jego wykrywaczy metali i bramek detekcyjnych korzystają między innymi służby mundurowe, lotniska, sądy oraz kluby i agencje organizujące festiwale. Wykrywacze metali z logo tej firmy są też cenione przez setki tysięcy amatorskich poszukiwaczy i eksploratorów dla których nazwa Garrett to synonim niezawodności i szerokiej funkcjonalności. Do tego grona zaliczamy się i my. Dlatego dostarczamy podobnym do nas pasjonatom sprzęt, któremu ufamy w stu procentach.

Garrett to dla wielu miłośników eksploracji i poszukiwań synonim najwyższej jakości i niezawodności

Garrett to dla wielu miłośników eksploracji i poszukiwań synonim najwyższej jakości i niezawodności

To czego potrzebujesz

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wykrywacz metali, który na pewno spełni twoje oczekiwania. Na stronie wykrywaczmetali.net znajdziecie zarówno urządzenia dedykowane początkującym eksploratorom, jak i wykrywacze, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Poza tym oferujemy także akcesoria do wykrywaczy oraz zamienne cewki. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, które możesz kupić w naszym sklepie, bo jesteśmy pewni rozwiązań stosowanych przez producenta.

Jesteśmy dla ciebie

Wiemy też, że zakup wykrywacza metali to dla wielu pasjonatów naprawdę duży wydatek. Dlatego nasz sklep współpracuje z PayU, dzięki dzięki czemu w łatwy sposób uzyskasz ratalne finansowanie na preferencyjnym oprocentowaniu. Wszystkie związane z tym formalności możesz załatwić online, a decyzję zwrotną otrzymasz już po piętnastu minutach. Kupując u nas zyskujesz też pewność, że nie przepłacisz za wysyłkę, bo przy zamówieniach o wartości powyżej 300 złotych towar dotrze do ciebie bez dodatkowych opłat.

Podziel się.