Wyjazd firmowy to jeden ze sposobów na wyróżnienie pracowników, podziękowanie im za dobrą pracę lub zintegrowanie kadry, co podniesie ich produktywność i polepszy atmosferę. Sposobów na organizację takiego wyjazdu jest wiele, a im więcej atrakcji oraz luksusowych dodatków tym lepiej.

Wysoka sprzedaż, wygrany przetarg, nowy klient czy też zatrudnienie dużej grupy pracowników to powody, dla których warto zorganizować wyjazd firmowy. Osoby docenione w taki sposób mają więcej motywacji do pracy i chętniej angażują się w sukces firmy. W przypadku dużego przedsiębiorstwa to doskonały sposób na integrację pracowników, co przekłada się na pozytywną atmosferę i budowanie pozapracowych relacji. Na co zwrócić uwagę planując organizację wyjazdu firmowego?

Luksusowe miejsce – ekskluzywny hotel

Podstawą wyjazdu jest atrakcyjny nocleg w ekskluzywnym hotelu. Wysoki standard w pokojach, pełne wyżywienie, basen i SPA pozwolą zrelaksować się i poczuć wyjątkowo. Szczególnie jeśli planujemy dodatkowe atrakcje na zewnątrz, hotel będzie miejscem odpoczynku i odświeżenia przed kolejnymi niespodziankami. W zależności od pory roku czy destynacji wyjazdu ważne jest, aby hotel znajdował się w ciekawym miejscu. Lokalizacja w pobliżu plaży i morza, górskich szlaków czy w leśnej głuszy będzie dodatkowym atutem miejsca.

Podstawą wyjazdu jest atrakcyjny nocleg w ekskluzywnym hotelu

Podstawą wyjazdu jest atrakcyjny nocleg w ekskluzywnym hotelu

Ciekawe atrakcje – aktywności

Poza hotelem na pracowników powinny czekać niespodzianki w postaci dodatkowych aktywności. Paintball, wspinaczka, przejażdżka quadami, w zimę narty lub snowboard – to wszystko podnosi rangę wydarzenia i pozostawia wspaniałe wspomnienia. Ponadto podczas gier zespołowych pracownicy mają szansę lepiej się poznać, sprawdzić czy przełamać barierę. Wieczorem konieczna jest impreza integracyjna ze smacznym jedzeniem i bezpłatnym alkoholem. Podczas wspólnej biesiady oraz tańców zabawy i śmiechu nie będzie końca.

Poza hotelem na pracowników powinny czekać niespodzianki w postaci dodatkowych aktywności

Poza hotelem na pracowników powinny czekać niespodzianki w postaci dodatkowych aktywności

Wygodny transport – busy lub autokary

Całość powinien zwieńczyć sprawny transport, w zależności od ilości podróżujących osób, najlepiej bus lub autokar na wyłączność. Wyjazdy najczęściej organizuje się podczas weekendu, dlatego warto wynająć na ten czas busa lub autokar z kierowcą. Szeroki wybór środków transportu znajdziemy np. na stronie www.m-bus.com.pl – wynajem busów Kraków Dzięki temu będziemy mieć pewność, że podczas wyjazdu zapanujemy nad terminami, w komfortowy i bezpieczny sposób przewieziemy pracowników na miejsce atrakcji i z powrotem do hotelu.

Podziel się.