Miesiące wakacyjne to najlepszy czas na zmiany. Nie tylko zmienimy ubrania z zimowych na letnie, jesteśmy bardziej otwarci na nowe trendy oraz na zmiany w naszym otoczeniu. Właśnie wakacje to idealny czas na przejrzenie oferty słuchawek znanej i cenionej już od 90 lat japońskiej marki Pioneer.

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MJ561BT to nowatorski, przyciągający wzrok design. Połączenie szczotkowanej stali z nausznikami i pałąkiem w kolorze czarnym lub brązowym. To również możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki (Bluetooth) aż do 15 godzin – bez ładowania słuchawek czy szukania kabla. Głęboko rezonująca reprodukcja dźwięku niskiej częstotliwości z 40-milimetrowego przetwornika daje wyjątkowe odczucia słuchania muzyki jak podczas koncertu ulubionego zespołu czy artysty.

Pioneer SE-MJ561BT (fot. Pioneer)
Pioneer SE-MJ561BT (fot. Pioneer)

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MS7BT – to idealny wybór dla osób ceniących najwyższą jakość dźwięku Hi-Res Audio, możliwość korzystania ze słuchawek również w opcji Bluetooth przez 12 godzin czy podczas słuchania ulubionych utworów, odbierania telefonów. Duże, klasyczne słuchawki retro Pioneer SE-MS7BT dostępne w kolorach czarnym, beżowym lub srebrnym to idealny wybór dla każdego kto chce się odizolować od świata zewnętrznego doskonałym brzmieniem ulubionej muzyki.

Pioneer SE-MS7BT obsługują Qualcomm® aptXTM i AAC zapewniając odtwarzanie audio w wysokiej jakości przez Bluetooth. Dzięki NFC można je parować z innymi urządzeniami. Wystarczy je umieścić obok siebie – nic prostszego jeśli chcesz słuchać muzyki wspólnie z przyjaciółmi! Regulacja dla smartfonów jest zintegrowana w słuchawkach. W zestawie jest przewód do złącza 3,5 mm typu jack, zapewniające odtwarzanie Hi-Res.

Pioneer SE-MS7BT (fot. Pioneer)
Pioneer SE-MS7BT (fot. Pioneer)

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MJ722T to wybór dla osób ceniących nie tylko najwyższą jakość dźwięku, ale również lubiących bawić się kolorami. Dlaczego? Słuchawki występują w kilku zestawach kolorystycznych: biały/stal, czarny/srebrny, czarny/czerwony, miedziany/biały. Dwukolorowy jest również płaski taśmowy kabel zoptymalizowany do smartfonów i skonstruowany tak aby zapobiegał tworzeniu się supłów. Słuchawki Pioneer SE-MJ722T posiadają wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych – nie musisz ich zdejmować odbierając telefon.

Pioneer SE-MJ722T (fot. Pioneer)
Pioneer SE-MJ722T (fot. Pioneer)

Już od końca lipca dostępne będą na rynku słuchawki douszne Pioneer RAYZ. To pierwsze na świecie słuchawki smart dedykowane urządzeniom Apple. Słuchawki „uczące się” i są w 100% personalizowane dzięki aplikacji Pioneer RAYZ dostępnej do pobrania w App Store. Aplikacja pozwala na personalizację ustawień słuchawek, takich jak korekta dźwięku EQ i programowanie inteligentnego przycisku. Co najważniejsze, umożliwia również ciągłe doskonalenie słuchawek dzięki dostarczaniu nowych funkcji za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania.

Pioneer RAYZ (fot. Pioneer)
Pioneer RAYZ (fot. Pioneer)

Więcej informacji na www.pioneer.pl

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.