Zasady bezpieczeństwa w pracy są bardzo ważne. Ich nieprzestrzeganie zwykle kończy się źle. Niezależnie od tego czy pracuje się w biurze, fabryce czy w sklepie, trzeba przestrzegać wielu zasad. Na szkoleniach BHP prezentowane są różne filmy, które mają pomagać w zrozumieniu niebezpieczeństw jakie na nas czekają w pracy. Niektóre z nich wzbudzają uśmiech na twarzy oglądających, inne znudzenie ale też są takie, które mogą budzić przerażenie.

Film Will you be here tomorrow? można śmiało uznać, za jeden z najdziwniejszych i chyba najbrutalniejszych filmów o BHP. Obcinane ręce i palce, miażdżone stopy i inne kalectwa pojawiają się na ekranie co kilka sekund. Tylko dla osób o mocnych nerwach!

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.