W czerwcu 2017 roku do kin wejdzie kolejna część Transformersów – Transformers Ostatni Rycerz. Jest to zapewne kontynuacja Wieku Zagłady, ponieważ w roli głównej ponownie pojawi się Mark Wahlberg. Reżyserem dalej jest Michael Bay a za muzykę odpowiada Steve Jablonsky.

W pozostałych rolach wystąpią Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Laura Haddock, Isabella Moner, Stanley Tucci i John Turturro. Światowa premiera zapowiedziana jest na 21 czerwca 2017 roku a premiera w Polsce na 23 czerwca.

Ciekawe jak wypadnie kolejna część serii, zwłaszcza, że poprzednia była… średnia. Oczywiście na pewno nie zabraknie popisowych eksplozji i efektów tak typowych dla Baya 🙂

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.