W sieci ukazał się pierwszy zwiastun nowego Tomb Raidera. Kolejny film opowiadający o przygodach najsłynniejszej fikcyjnej archeolog trafi do kin 16 marca 2018 roku. W roli głównej wystąpiła Alicia Vikander.

Opinie o zwiastunie jak i filmie są różne. Jednym się podoba, inni uważają, że zwiastun jest średni, a sama Alicia Vikander wypada nie tak jak powinna. Osobiście nie wiem co myśleć, ponieważ o ile lubię rolę Angeliny Jolie z 2003 i 2001 roku, tak najbardziej podobała mi się Lara Croft z Rise of the Tomb Raider z 2015 roku. Alicia Vikander natomiast wprowadza zupełnie inną wizję postaci.

Nie ma jednak co dyskutować, trzeba obejrzeć zwiastun i czekać na film, aby przekonać się na własne oczy jak wypada nowa Lara Croft.

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.