Werdykt – Tesoro Kuven A1

Tesoro oferuje graczom wspaniałe słuchawki. Nie tylko ze względu na projekt, który przewiduje różne wymagania graczy (przedłużacz, przejściówka, konwerter) i dołączoną kartę dźwiękową, wbudowaną w przejściówkę USB.

Tesoro Kuven A1 Angel (7.1) - słuchawki dla graczy

Taka ocena jest też zasługą jakości dźwięku – w grach Kuven A1 spisują się niemal perfekcyjnie, gorzej niestety jest z filmami i muzyką. Ale w końcu są one dedykowane graczom, nie audiofilom. Tym pierwszym zależy na tym, aby sprzęt audio pozwalał na lokalizację przeciwników, odgłosów – a w tym zakresie słuchawki Tesoro prezentują najwyższy poziom.

Cena, szczególnie promocyjna, jest atrakcyjna w odniesieniu do jakości, jaką w zamian otrzymujemy. Gwarancja producenta i jakość peryferiów, jaką on oferuje to kolejny dobry powód.

Nasz werdykt? W przedziale od 200 do 300 złotych, Tesoro Kuven A1 deklasuje niemal całą konkurencję.

8.2 Polecamy!

Cena: od 289 złotych (można je teraz trafić za 219 w promocji).

+ Przystępna cena (za taką jakość)
+ Dobra izolacja muszli
+ B. dobra jakość dźwięku
+ Karta dźwiękowa na USB
+ Wygodne
+ Stonowany, elegancki wygląd

- Po dłuższym czasie trzeba odpocząć
- Efekt mikrofonowy - słaby, ale istnieje

  • Jakość dźwięku 8.0
  • Komfort pracy 8.0
  • Trwałość 8.5
  • Wygląd 9.0
  • Cena/jakość 7.5
  • Ocena użytkowników (5 głosów) 8.9
1 2 3 4 5
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).