I’m back! Albo raczej Terminator is back! W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun najnowszej części Terminatora – Terminator Genisys. Kolejna część serii jest pewnego rodzaju resetem serii. Zmienili się aktorzy (za wyjątkiem Arnolda Schwarzeneggera), fabuła została wywrócona do góry nogami, ale zachowano postacie i ogólny zarys fabuły. W rolach głównych Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney i oczywiście Arnold Schwarzenegger

Cóż, nie wiem jak Wy, ale mnie ten film intryguje. Zwłaszcza, że trzecia i czwarta część były bardzo fajne (nie, żebym miał coś do wcześniejszych części, ale po prostu mają już swoje lata i ząb czasu nie był dla nich korzystny). Z drugiej strony zwiastun średnio mi się podoba i wydaje mnie się że jest za bardzo pokręcony. Ale oceńcie sami.

 

Share.

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.