W dniach 27-30 marca w Poznaniu odbywają się targi motoryzacyjne Motor Show. Jest to jedna z największych tego typu imprez w regionie. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zobaczyć można wiele ciekawych samochodów z całego świata. Oprócz wielu “standardowych” samochodów, wystawiono sporo nietypowych modeli. Targi przyciągają tłumy zwiedzających, którzy podziwiają piękne samochody… i hostessy – jak przystało na święto motoryzacji, nie mogło zabraknąć przedstawicielek płci pięknej, które cóż, przyciągają wzrok niejednego zwiedzającego.

Motor Show 2014 (fot. Michał Banach)

Motor Show 2014 (fot. Michał Banach)

Impreza trwa od czwartku 27 do niedzieli 30 marca. Na zwiedzających czeka sporo dodatkowych atrakcji, min. możliwość przejechania się Skodą Yeti po specjalnym torze, czy też zobaczyć jak wygląda wnętrze samochodu podczas dachowania. Wśród tłumów zwiedzających, którzy przybyli na targi w dniu dzisiejszym dominowała młodzież (odnoszę wrażenie, że słowo wagarowicze mogłoby dobrze pasować do niektórych 😉 ), którzy nie tylko robili zdjęcia, ale też testowali wytrzymałość prezentowanych samochodów – bądź użytkownikoodporność.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z targów:

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.