Tradycyjny internet, dostarczany za pośrednictwem kabla, powoli przechodzi do historii, a jego miejsce zajmuje internet mobilny. To bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z sieci w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączania kabli czy dostępności prądu. Jaka oferta internetu mobilnego jest najkorzystniejsza? Na pierwszy plan wysuwa się internet mobilny od nju mobile. To wygodne, a przede wszystkim uczciwe rozwiązanie, które umożliwia klientom płacenie za ilość danych, którą rzeczywiście wykorzystali.

Internet mobilny od nju mobile – dwie atrakcyjne oferty

Nju mobile oferuje dwa warianty internetu mobilnego: pierwszy to oddzielna/samodzielna oferta internetu mobilnego, drugi natomiast jest przeznaczony dla posiadaczy nju na abonament, którzy chcą zyskać dodatkowy pakiet internetowy. Na czym dokładnie polega każda z ofert?

  • Internet mobilny 20 GB – nju internet dodatkowy

To dodatkowa karta SIM z dodatkową paczką internetu 20 GB (na początek), będąca swego rodzaju elementem uzupełniającym do oferty w nju z rachunkiem na planie nju podstawowy, z której aktualnie korzysta klient. W ramach pakietu 20 GB, 1,23 GB jest do wykorzystania w roamingu w UE . Dodatkowe GB w ramach nju internet dodatkowy zwiększają pulę internetu, z której korzysta klient na planie nju podstawowy. Klient może wykorzystać dodatkową kartę SIM na przykład do tabletu, ale nie musi z niej korzystać, a dodatkowe GB wynikające z oferty i tak będą doliczone do jego konta. Opłata miesięczna za ofertę nju internet dodatkowy (karta i dodatkowy pakiet internetu) wynosi 19 zł i jest doliczana do rachunku, który obecnie posiada klient. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony.

  • Internet mobilny 40 GB – nju internetowy

To odrębna oferta na internet mobilny w nju, w ramach której klient otrzymuje na początek 40 GB internetu za 29 zł miesięcznie. Z przyznanego limitu, 1,87 GB może wykorzystać w roamingu w UE.  W tej ofercie klient płaci tylko wtedy kiedy korzysta z internetu. Przez pierwsze 3 miesiące obowiązuje wprawdzie minimalna opłata 9 zł, ale już po trzech miesiącach, jak klient włączy bezpłatna usługę  „Im dłużej, tym lepiej” i nie będzie korzystać z internetu (np. okazjonalne używanie karty SIM) nie zapłaci nic. Umowa na nju internetowy jest zawierana na czas nieokreślony.

Internet mobilny to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z sieci w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączania kabli

Internet mobilny to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z sieci w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączania kabli

W przypadku obydwu propozycji klienci zyskują dodatkowe gigabajty internetu za staż w sieci. Wystarczy, że aktywują bezpłatną usługę „im dłużej, tym lepiej”. Ile gigabajtów mogą zyskać?

Internet mobilny 20 GB

nju internet dodatkowy

Internet mobilny 40 GB

Nju internetowy

Na start 20 GB 40 GB
Po pół roku 40 GB 80 GB
Po roku 50 GB 100 GB
Po dwóch latach 60 GB 120 GB

Więcej informacji na temat internetu mobilnego w nju mobile można znaleźć na tej stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny.

Internet od nju mobile – atrakcyjna oferta internetu mobilnego

Podpisanie tradycyjnej umowy abonamentowej na internet mobilny zwykle wiąże się z wieloma obostrzeniami. Umowa jest zawierana na określony czas i nie można jej rozwiązać bez ponoszenia określonych strat finansowych i przeczekania długiego czasu wypowiedzenia. Jakie zalety wynikają z podpisania umowy na internet mobilny w nju mobile?

  • Umowę można wypowiedzieć w dowolnym momencie

Umowa na internet mobilny w nju mobile jest zawierana na czas nieokreślony. Można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie, a okres wypowiedzenia wynosi miesiąc.

  • Pakiety internetu w roamingu są bez opłat

W ramach przyznanego krajowego pakietu internetowego, klienci otrzymują pakiety internetowe do wykorzystania w roamingu, na terenie Unii Europejskiej, za które nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat.

  • Świetny zasięg

Ponad 99% klientów nju mobile jest w zasięgu szybkiego internetu.

  • Dodatkowe gigabajty za staż

Klienci nju mobile zyskują dodatkowe gigabajty internetu za staż w sieci. Po pół roku ich pakiet internetowy jest podwajany, a za kolejne sześć miesięcy i dwuletni staż, zyskują kolejne gigabajty bez dodatkowych opłat.

  • brak opłat za nju internetowy jeżeli klient nie korzysta

Klienci, którzy korzystają z przyznanego im limitu gigabajtów bez ograniczeń, nie zapłacą za usługę więcej niż  29 zł. Z Kolei ci, którzy w danym miesiącu nie będą wcale korzystać z internetu nie zapłacą nic (już po trzech miesiącach w nju, wcześniej minimalna opłata za rachunek wynosi w nju 9 zł).

Sieć  nju mobile korzysta z infrastruktury Orange Polska dysponuje zatem doskonałym zasięgiem, dzięki czemu większość użytkowników bez problemu może korzystać z szybkiego internetu.

Sieć nju mobile korzysta z infrastruktury Orange Polska dysponuje zatem doskonałym zasięgiem, dzięki czemu większość użytkowników bez problemu może korzystać z szybkiego internetu.

Internet mobilny od nju mobile to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najkorzystniejszych ofert internetu bezprzewodowego na rynku. Sieć  nju mobile korzysta z infrastruktury Orange Polska dysponuje zatem doskonałym zasięgiem, dzięki czemu większość użytkowników bez problemu może korzystać z szybkiego internetu. Jednak niewątpliwie największą zaletą oferty nju mobile jest to, że klienci płacą za internet, z którego rzeczywiście skorzystali – jeśli w danym miesiącu w ogóle nie korzystali z internetu, zapłacą kwotę minimalną albo nic, a jeśli korzystali z niego bardzo dużo, nie zapłacą więcej, niż kwota określona w umowie.

Podziel się.