Nieco ponad rok temu utworzyliśmy sekcję Gier Komputerowych. Była to pierwsza, duża sekcja w naszej redakcji, składająca się z kilku osób. W ciągu kilku miesięcy kilkuosobowa ekipa tak się rozpędziła, że uznaliśmy, że koniecznie muszą poprowadzić własny portal. Tak zrodziła się Horizon Gamer. Nowy portal, tworzony pod patronatem Grupy SmartAge.

Horizon Gamer wystartował dzisiaj, ale prace nad nim trwały od kilku miesięcy. Strona poświęcona jest tematyce gier i zastąpi cały dział gier działający do tej pory na naszej stronie. Jeszcze przez kilka tygodni teksty o grach będą dostępne na obu naszych portalach, ale niedługo całkowicie przeniesiemy je na Horizon Gamer.

Redaktorem naczelnym portalu Horizon Gamer został dotychczasowy szef sekcji gier naszego portalu – Andrzej Mazuruk. Jego zastępcą jest Bartek Stodolny.

Wszystkich fanów gier zapraszamy do odwiedzenia nowego portalu (www.horizongamer.pl) oraz polubienia jego fanpagu (www.facebook.com/HorizonGamerPL)

Horizon Gamer

Horizon Gamer

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.