Trzy dni opowieści o podróżach, rozmów w nieformalnej atmosferze, praktycznych warsztatów i wydarzeń towarzyszących, m.in. wernisaż fotografii, bookcrossing książek podróżniczych, wycieczki po Gdańsku oraz konkursy – tak zapowiada się program piątej edycji TRAMPek – Spotkań Podróżujących Kobiet w Gdańsku, które odbędą się 20-22 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności oraz Tymczasem Cafe Bar.

Jest to jedyny w Polsce festiwal podróżniczy tworzony przez kobiety dla kobiet: dzielą się doświadczeniem, inspirują i swoim przykładem przekonują, że warto spełniać marzenia o podróżowaniu.

Więcej informacji na stronie: www.trampki.travel.pl

– Podróżowanie solo ciągle wzbudza wiele emocji i obaw – tłumaczy inicjatorka festiwalu Anita Demianowicz. – Chcemy, by dzięki dzieleniu się doświadczeniem z podróży wyposażyć kobiety w wiedzę i umiejętności, które pozwolą na odważniejsze podejmowanie decyzji o samodzielnej podróży.

W programie tegorocznej edycji znalazły się praktyczne warsztaty, dotyczące m.in.: świadomego podróżowania, orientacji w terenie, planowania podróży, taniego latania, wspinaczki oraz fotografowania w drodze. W dniu prelekcji pojawią się opowieści nie tylko o zmaganiach z morskim żywiołem, o wspinaczce wysokogórskiej, mieszkaniu w ciężkich warunkach surowych gór, poznawaniu tradycji pradawnych ludów czy pracy na lodowej Antarktyce, ale także o możliwościach podróżowania z dzieckiem.

Partnerami wydarzenia są Miasto Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności oraz Tymczasem Cafe Bar.

TRAMPki - Spotkania Podróżujących Kobiet

TRAMPki – Spotkania Podróżujących Kobiet

TRAMPki – Spotkania Podróżujących Kobiet, Gdańsk, 20-22 kwietnia 2018 r.

Kontakt dla mediów:

  • trampki.festiwal@gmail.com
  • Stasia Budzisz tel. 533 599 932 (stasia.budzisz@gmail.com)
  • Anita Demianowicz, tel. 798 368 336 (anita.demianowicz@gmail.com)
Podziel się.

O autorze

SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata powstał w 2014 roku. Na stronie znajdziecie liczne artykuły, ciekawostki, recenzje, wywiady, oraz wiele więcej. Piszemy o rzeczach znanych i nieznanych, o tym co było pierwsze, największe, najlepsze, albo też ostatnie, najmniejsze i najgorsze. Wszystko to podane w ciekawej i zwięzłej formie. SmartAge.pl jest zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony symbolem ISSN 2391-7342