Smartfon Xperia XZ1 w wersji single SIM do końca bieżącego roku ma być dostępny tylko w sieci T-Mobile w atrakcyjnej ofercie dla firm. Ciekawa propozycja jest bardzo prosta. Można zakupić ten telefon już od 1 złoty z VAT na start w taryfie JUMP. W abonamencie za 109,99 zł netto miesięcznie ‒ przy umowie na 36 miesięcy.

W standardzie są nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i Unii Europejskiej oraz połączenia wychodzące z Polski do Unii Europejskiej. Nieograniczony dostęp do Internetu w kraju z maksymalną, dostępną w sieci T-Mobile prędkością do 20 GB danych, a następnie z prędkością do 1 Mb/s. Dodatkowo jeszcze pakiet 3,4 GB, jaki można wykorzystać w UE. Taka wiadomość pojawiła się na blogu Sony Mobile. Promocyjnej sprzedaży najnowszej XZ1 ma towarzyszyć kampania reklamowa w TV i online.

A cóż w XZ1 niezwykłego poza pakietami?

Xperia XZ1 to przede wszystkim przełomowy aparat z systemem Motion-Eye™. Ma tak bardzo pożądaną i lubianą funkcję Super slow motion, z dodatkową nową opcją „Wykrywania Uśmiechu” oraz „Ciągłym Autofokusem”. Po raz pierwszy w tym smartfonie wprowadzono możliwość wykreowania skanu twarzy, obiektów czy jedzenia. Kreator 3D jest coraz większym hitem – to najmłodsze dziecko inżynierów Sony.

Gry i filmy – to te obszary, gdzie najbardziej się przydaje owa opcja. Dzięki niej można też drukować zeskanowane przedmioty na drukarce 3D. XZ1 wyposażono w ekran Full HD HDR o przekątnej 5,2-calowy. Dźwięk z High Resolution Audio dostarcza dużej przyjemności. Na miłą dokładkę – słuchawki WH770.

Xperia XZ1 to przede wszystkim przełomowy aparat z systemem Motion-Eye™. Ma tak bardzo pożądaną i lubianą funkcję Super slow motion, z dodatkową nową opcją „Wykrywania Uśmiechu” oraz „Ciągłym Autofokusem” (fot. Sony)

Xperia XZ1 to przede wszystkim przełomowy aparat z systemem Motion-Eye™. Ma tak bardzo pożądaną i lubianą funkcję Super slow motion, z dodatkową nową opcją „Wykrywania Uśmiechu” oraz „Ciągłym Autofokusem” (fot. Sony)

Xperia™ XZ1 Compact w Plusie

Od 30 września w sieci Plus rozpoczęła się sprzedaż smartfona Xperia™ XZ1 Compact. Ponieważ Sony jest oficjalnym sponsorem UEFA Champions League, do Xperii operator  dodał super gratis ‒ oficjalną piłką UEFA Champions League!

To nie wszystko, bo dla miłośników Ligii Mistrzów, Plus dorzucił w pakiecie również tapety, grafiki oraz interesujący content wideo związany z meczami, a także wiele dedykowanych konkursów, a wszystko to dostępne w Xperia Lounge. Oprócz tego dodano wyjątkowe koszulki meczowe Cristiano Ronaldo oraz Garetha Bale’a z ich autografami. Przed wybranymi meczami Ligi Mistrzów na facebookowym profilu @SonyMobilePL można wygrać koszulki, biorąc udział w specjalnie przygotowanych quizach. Trzeba przyznać, że konkursy wcale nie są takie proste, trzeba się trochę postarać, by wygrać. Podobną formę zabawy z fanami, będzie można znaleźć w aplikacji Xperia Lounge. Edycja koszulek w ramach konkursów jest limitowana.

Xperia XZ1 Compact jest dostępna w Plusie z abonamentem 49,99 zł miesięcznie w ofercie ratalnej za 248 złotych na start i ratą 94 zł przez okres 24 miesięcy. W wariancie bez abonamentu telefon ten można kupić w sieci Plus za 2530 złotych. Xperia XZ1 Compact ma całą moc “dużego” modelu Xperii zainstalowaną w kompaktowym formacie z 4,6-calowym ekranem, w dodatku z najlepszymi funkcjami, które znamy z modelu Premium. Aparat Motion Eye™ z funkcją Super slow motion, Kreator 3D, Hi-Res Audio, superszerokokątny przedni aparat czy wreszcie mobilny procesor Qualcomm® Snapdragon 835, który umożliwia bezproblemowe działanie i niezwykle szybkie ściąganie danych.

Xperia XZ1 Compact ma całą moc “dużego” modelu Xperii zainstalowaną w kompaktowym formacie z 4,6-calowym ekranem, w dodatku z najlepszymi funkcjami, które znamy z modelu Premium (fot. Sony)

Xperia XZ1 Compact ma całą moc “dużego” modelu Xperii zainstalowaną w kompaktowym formacie z 4,6-calowym ekranem, w dodatku z najlepszymi funkcjami, które znamy z modelu Premium (fot. Sony)

Xperia XZ1 partnerem filmu BELFER

Na blogu Sony Xperia jest i o tym, że Sony zostało uhonorowane udziałem w produkcji serialu „Belfer” w roli partnera technologicznego. Zasilając go przede wszystkim smartfonami z rodziny Xperia oraz słuchawkami i telewizorami z najwyższej półki. Paweł Zawadzki, grany przez Macieja Stuhra korzysta w filmie z najnowszych modeli Xperii. Chociaż nie każdy wie, że zdjęcia do filmu kręcono zanim w aplikacjach smartfona pojawił się Kreator 3D. Szkoda, bo efekty byłyby większe. Całość materiału zarejestrowano smartfonem Xperia XZ Premium. Xperia zagrała też jako powiedźmy „aktorka drugiego planu” w drugim sezonie „Belfra”, który będzie emitowany od 22 października w CANAL+.

Sony Mobile partnerem technologicznym serialu kryminalnego “Ultraviolet”

Xperia blog donosi, że „Ultraviolet” pojawi się na kanale AXN już 25 października bieżącego roku. To serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet. Działa ona online, wykorzystując do tego siłę nowych technologii. W pewnym momencie do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin. Zmuszona do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi, pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego wydarzenia. Jak się okazuje, policja szybko uznaje całą sprawę za samobójstwo i zamyka dochodzenie. Jednak Ola decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę, ponieważ jest przekonana, że było zupełnie inaczej.

W Internecie nawiązuje kontakt z grupą ludzi, którzy rozwiązują sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja. Postanawia, aby do nich dołączyć. W skład „Ultravioletu” wchodzą blogerki, pracownik lotniska, haker i mężczyzna do towarzystwa. Razem, łącząc siły i umiejętności, zdobywają kolejne informacje do rozwiązywania kryminalnych zagadek. A jednymi z narzędzi, które im pomagają są… smartfony Xperia. Serial, do którego premiery tuż, tuż ma 10 odcinków. Wystąpią w nim m.in.: Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Marek Kalita, Magdalena Czerwińska, Michał Żurawski i wiele innych. Sony Xperia jest prawdziwą bohaterką i aktorką tej jesieni.

Podziel się.