Dopasowane do kreacji wieczorowej, naturalnie podkreślające Twoją urodę albo też kompletnie zwariowane. Możliwości jest naprawdę wiele i skorzystać z nich może każda z Was. Wystarczy znaleźć bezpieczne i sprawdzone źródło, przejrzeć wszystkie możliwości i wybrać najlepszą z opcji. Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji, którymi możesz się zainspirować i wykorzystać na zbliżającą się noc sylwestrową. Z kolorowymi szkłami możesz powitać Nowy Rok w zupełnie innym stylu niż dotychczas.

Czy kolorowe soczewki na pewno są dla mnie?

Nie ma żadnych przeciwwskazań do noszenia szkieł kontaktowych zabarwiany. Nie ma znaczenia ani wiek, ani obecność wady lub jej brak, wielkość czy rodzaj problemów ze wzrokiem, a także czas noszenia soczewek. Zatem każda z Was może spokojnie założyć je, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miała okazji użytkować soczewek kontaktowych. Natomiast dla wszystkich, którzy obecnie noszą szkła korekcyjne na co dzień, mamy równie dobrą wiadomość, ponieważ szkła kolorowe nie różnią się niczym od tych podstawowych. Nie odczujesz zmiany ani jakiegokolwiek dyskomfortu, ponieważ soczewki delikatnie przylegają do oka i są wręcz niewyczuwalne.

Soczewki kontaktowe

Gdzie mogę je dostać?

W zasadzie w każdym salonie optycznym z soczewkami kontaktowymi, gdzie od razu możesz skonsultować się z doradcą w sprawie wyboru producenta i rodzaju szkieł. Jest to jednak nieco droższa inwestycja w porównaniu do sklepów internetowych. Możemy na szczęście polecić jeden z nich, gdzie znajdziesz szeroki wybór soczewek kolorowych w dobrych cenach i od znanych producentów. Mowa o MylenShop i jego zaopatrzeniu w wysokiej jakości produkty, a zatem możesz mieć pewność, co do trafności i prawdziwości danych produktów. Odradzamy zdecydowanie kupno soczewek od nieznanych źródeł, które mogą oferować nietestowane i nawet szkodliwe dla oczu szkła. Nie można absolutnie na nich oszczędzać, ponieważ jest to produkt, który ma bezpośredni kontakt z naszymi oczami, a przecież bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze.

Soczewki kontaktowe

Jakie soczewki wybrać?

Chodzi przede wszystkim o podjęcie decyzji w sprawie czasu użytkowania soczewek zabarwianych. Głównym celem ich założenia jest noc sylwestrowa, która zbliża się wielkimi krokami i każda z Was chciałaby w ten wieczór wyglądać pięknie, olśniewająco i oryginalnie. Naszą propozycją jest właśnie założenie soczewek kolorowych, które mogą rewelacyjnie podkreślić Twoją urodę i zrobiony makijaż. Można potraktować je jako dodatek i ozdobę, która mimo wszystko wykorzystana zostanie na ten jeden raz. W związku z czasem trwania tej okoliczności, zalecamy wybrać soczewki kolorowe jednodniowe, które po minięciu doby należy zdjąć i wyrzucić. Nie wolno nosić ich przez dłuższy czas, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na kondycję Twoich oczu. To chyba najlepsze rozwiązanie, by jednorazowo zabłysnąć w towarzystwie, zmienić swój wygląd i nie martwić się o zmarnowanie soczewek na jedną noc.

Które kolory będą dla mnie najlepsze?

Musisz zastanowić się w jakich odcieniach czujesz się najlepiej, a także czy zależy Ci bardziej na efekcie naturalnym albo mocno zaakcentowanym. Tak jak wspomnieliśmy – możliwości jest naprawdę wiele. Soczewki kontaktowe kolorowe dostaniesz zarówno w wersji podkreślające naturalny kolor oczu, jak i całkowicie go zmieniającej. Pierwsze z nich mogą delikatnie rozjaśnić i zwiększyć blask oka, a także pogłębić i przyciemnić ten odcień. Z drugiej strony jeśli zależy Ci na widocznej zmianie, możesz zdecydować się na intensywne i zupełnie odmienne kolory, które oczywiście przykryją Twoją normalną barwę.

Soczewki kontaktowe

Dla jeszcze odważniejszych możemy zaproponować soczewki zmieniające kształt tęczówki, co prezentuje się niebanalnie i ekstrawagancko. Zatem dla każdej z Was znajdzie się coś interesującego i wartego uwagi, by na tą jedną noc stać się prawdziwą gwiazdą.

Podziel się.