VPS to idealny wybór dla tych, którzy zarządzają wieloma stronami WWW i chcą zachować pełną kontrolę nad możliwością ich konfiguracji wedle własnych potrzeb. Serwery VPS są doskonałą alternatywą dla hostingu współdzielonego. Przedsiębiorcy, którzy działają w branży e-commerce i spodziewają się na swoich stronach większego ruchu niż dotychczas, powinni – zamiast tradycyjnego hostingu – wybrać serwer VPS. To bezpieczniejsze rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele profitów.

VPS, a hosting współdzielony

Serwer VPS to nic innego, jak wydzielona część serwera dedykowanego. VPS oferuje takie same funkcjonalności, przy jednoczesnych, znacznie niższych kosztach. Tego typu rozwiązanie można zdecydowanie łatwiej dopasować do indywidualnych potrzeb sklepu internetowego niż chociażby hosting współdzielony. Serwery VPS, oparte na technologii NVMe, takie, jak dostępne na tej stronie: www.nazwa.pl/vps/, to gwarancja najlepszej wydajności i największej prędkości.

Serwer VPS to znakomita alternatywa dla hostingów współdzielonych (fot. Pixabay.com)

Serwer VPS to znakomita alternatywa dla hostingów współdzielonych (fot. Pixabay.com)

Serwer VPS w nazwa.pl – dlaczego warto z niego skorzystać?

VPS to lepszy wybór niż tradycyjny hosting. Dlaczego?

  • Ultraszybkie dyski NVMe

Rozwiązania oparte na dyskach NVMe gwarantują do 10 razy szybszy odczyt i zapis danych, w porównaniu do dysków SSD, oraz 100 razy szybszy niż w przypadku dysków HDD. Tym samym, doskonale sprawdzają się w przypadku baz danych oraz serwerów opartych na Javie.

  • Darmowy IPv4

Razem z serwerem, klienci otrzymują darmowy, przypisany do niego adres IPv4.

  • Niskie obciążenia serwera

W ramach każdego, fizycznego serwera są tworzone serwery wirtualne. Dzięki temu, można korzystać z pełni możliwości serwera VPS w dowolnej chwili.

  • Pełna wirtualizacja KVM

KVM umożliwia korzystanie z pełni możliwości, jakie dają serwery dedykowane – to właśnie one są bazą dla serwerów VPS.

  • Separacja instancji

Dzięki temu, że serwer VPS jest umieszczony na serwerze dedykowanym, jest w całości zwirtualizowany i działa w pełni niezależnie.

  • Pełna kontrola root

Dostęp root do serwera VPS, umożliwia łatwe dokonywanie konfiguracji środowiska serwera, zarządzanie użytkownikami czy administrowanie uprawnieniami dostępu do plików.

  • Najwyższa jakość

Nazwa.pl ma dostęp do profesjonalnego data center, które zapewnia najwyższą klasę standardu ANSI/TIA 942 – TIER IV oraz gwarantuje dostępność usług na poziomie 99,999% (SLA).

  • Panel do zarządzania

Wraz z serwerem VPS, klienci otrzymują profesjonalny panel, poprzez który można nim zarządzać. To właśnie dzięki niemu, za pomocą jednego kliknięcia można wykonać reboot czy zatrzymać lub uruchomić serwer.

  • Gotowość do działania

Server VPS jest gotowy do działania niemal od razu – uruchamia się w 15 sekund po zaksięgowaniu wpłaty.

Podziel się.