Pokazuje 1 z 9

Internauci bez Facebooka to nie internauci a Facebook bez internautów to nie Facebook. Ilość użytkowników tego portalu jest olbrzymia i czasami łatwiej powiedzieć kogo tam nie ma, niż kto tam jest. Przeglądając jak zwykle tablicę facebookową natrafiłem na listę 9 typów użytkowników Facebooka przygotowaną przez redakcję portalu Optify. Jest to jedna z wielu list i też nie nowa (wersja oryginalna po angielsku pojawiła się chyba w zeszłym roku) ale w moje ręce trafiła wersja po naszemu już. Ze względu na jej wiek (jak na internet jest to baaaaardzo stary materiał), część zawartych w niej nie tylko jest nieaktualna, ale nwet niektóre rodzaje użytkowników odchodzą już do lamusa.

Przyjrzyjmy się więc tej liście i (oby nie) odnajdźmy się na niej.

Nawiasem tylko dodam, że mój komentarz nie odnosi się do nikogo personalnie, chociaż odnoszę się do swojego doświadczenia 😉

Nowicjusz

Nowych użytkowników Facebooka znam mało – bo sam zacząłem go używać troszkę po pierwszym boomie, także ciężko mi go skomentować. Zwłaszcza, że wszystkolajkujących znam trochę.

Nowicjusz (fot. Optify/polityka.pl)

Nowicjusz (fot. Optify/polityka.pl)

Pokazuje 1 z 9
Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.