W natłoku codziennych spraw i obowiązków nie powinniśmy zapominać o odpoczynku oraz znalezieniu chociażby odrobiny czasu dla siebie. Prawdziwy relaks i regenerację sił fizycznych, a także psychicznych zapewni nam wizyta w SPA. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało doskonale poprawiają wygląd naszej skóry, a przy okazji świetnie wpływają na nastrój, a co najważniejsze dostarczają pozytywnej energii. Jakie zabiegi zatem oferują ośrodki SPA i gdzie warto się wybrać?

SPA – Sanus Per Aquam, czyli „zdrowie dzięki wodzie”

SPA to skrót od łacińskich słów: „Sanus Per Aquam”, czyli „zdrowie dzięki wodzie”. Ośrodki tego typu oferują zabiegi z zastosowaniem kojącego działania wody, ale nie tylko. Do wyboru mamy zabiegi relaksacyjne i upiększające, pielęgnację twarzy lub całego ciała.

Możemy też skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, a także kosmetologii profesjonalnej. Z pewnością kojąco na naszą duszę i ciało wpłyną odprężają masaże, zmysłowe rytuały, kąpiele kosmetyczne czy kinezyterapia. Możemy również przy okazji odprężyć się w basenie, jacuzzi lub skorzystać z sauny parowej, fińskiej lub Infrared.

Wizyta w SPA doskonale zregeneruje nasze ciało oraz zmęczoną psychikę. Zabiegi kosmetyczne poprawią niedostatki urody, a klimat wyciszenia, wspaniale podziała na kondycje psychiczną, dzięki czemu bez problemu osiągniemy efekt pełnej relaksacji.

SPA Małopolska- radoczapark.pl

SPA Małopolska- radoczapark.pl

SPA Małopolska – cudowny relaks w górskiej aranżacji

Idealnym miejscem na podreperowanie kondycji psychofizycznej są górskie SPA. Nawet wypad na weekend do małopolskiego SPA cudownie poprawi nam samopoczucie, pozwoli wyciszyć zmęczony umysł i dostarczy nowych sił witalnych. Tego typu ośrodki funkcjonują nie tylko w oparciu o lecznicze właściwości wody i profesjonalnych kosmetyków, aromaterapii czy muzyki relaksacyjnej, ale również korzystają z dogodnych, urokliwych lokalizacji. Do takich zaliczają się SPA w Małopolsce, które dzięki bliskiemu sąsiedztwu szlaków turystycznych i przepięknym widokom na górską panoramę, zapewniają odpowiedni klimat i wprawiają w pozytywny nastrój.

SPA Małopolska- radoczapark.pl

Podziel się.