“Woodstock 2013” to szósty krążek na którym Kamil udzielił swojego wokalu (“Ziemia Obiecana”, “Szanuj”, “Jamaica Trip”, “Jestem”, “Jestem”-suplement”, “PRZYSTANEK WOODSTOCK 2013 BEDNAREK CD+DVD”).
Od daty premiery jego ostatniej, pełno grającej płyty – ,,Jestem” upłynął ponad rok – a mimo to nadal króluje ona na Olisie, i w tej chwili ma miano potrójnej platyny.

W skład zestawu wchodzą 2 płyty : jedna z utworami w wersji mp3, natomiast na drugiej mamy nieopublikowany nigdy dotąd Woodstockowy koncert w wersji video.
Płyta DVD wzbogacona jest również galerią zdjęć z Przystanku Woodstock, wywiadem z Kamilem przeprowadzonym po tym koncercie, występem w wersji video spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz koncertem dla Łukasza (chorego chłopca, który jest wolontariuszem WOŚP).

Pierwszej płyty opisywać nie muszę, bowiem tam znajdują się te same utwory, które na płycie DVD, i to bardziej na niej chcę się skupić w mojej recenzji.
Na początek DVD przedstawione są fragmenty wywiadów Jurka Owsiaka z Kamilem, przeprowadzonych podczas Przystanku Woodstock 2012, Kamil wspomina tam o tym, że duża scena to jego marzenie, które uległo spełnieniu rok później.

Na początku koncertu – wspaniałe intro w wykonaniu zespołu i chórzystek – Ani Mrożek i Korneli Bednarek. Chwilę później na scenę wybiegł pełen energii Kamil Bednarek. Od pierwszych chwil występu biła od niego ogromna dawka pozytywnej energii, która udzieliła się Woodstockowiczom. Energiczny utwór ,,Salut’’ był strzałem w dziesiątkę na początek koncertu – idealnie rozgrzał publiczność.
Drugi z utworów, wykonany podczas koncertu to ,,Keep on trying’’, Kamil w nim nawołuje do tego, by nie przejmować się tym, co się nie udało, by próbować dalej. Kiedy Bednarek poprosił o wspólne zaśpiewanie refrenu – nie widać osób, które nie włączyły się do wspólnego śpiewania.

1 2 3
Podziel się.

O autorze

Avatar

Uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Mam dwie ogromne pasje, które są ze sobą ściśle powiązane. Pierwszą z nich jest muzyka reggae, natomiast drugą dziennikarstwo - prowadzę fanpage REGGAE INTERVIEW, na który przeprowadzam wywiady z ludźmi mającymi związek ze środowiskiem reggae.