Werdykt

Razer Kraken 7.1 Chroma to bardzo dobre połączenie jakości i funkcjonalności. Co prawda cena nie jest najbardziej przystępna, ale dźwięk, jaki te słuchawki potrafią z siebie wykrzesać, jest ich ogromnym plusem. Oprócz tego Synapse 2.0 i sterowniki premium pomogą w kalibracji. Parę problemów, jakie zaistniały podczas testów udało się pozbyć przy ledwie zauważalnej stracie na jakości (sterowniki premium).

Śmiało polecam Razer Kraken 7.1 Chroma zapalonym graczom, o ile właśnie do gry będą ich używać. Pod tym względem, między innymi dzięki izolacji, systemowi przestrzennemu i soczystym basom, jakość dźwięku stoi na najwyższym poziomie. Ze względu na cenę nie jest to zestaw dla graczy causual, a i mid-core niekoniecznie przypadną do gustu, jako że oni potrzebują bardziej uniwersalnych modeli. Za to pro i hc gamerzy będą z nich jak najbardziej zadowoleni.

Wszystkie zdjęcia są autorskie.

Za udostępnienie słuchawek do testów dziękujemy KoolThings.

8.2 Polecamy!

Cena: od 360 złotych.

+ świetna jakość dźwięku w grach
+ bardzo dobra izolacja
+ jakość użytych materiałów, wytrzymałość
+ interesujący wygląd, chowany mikrofon
+ podłączenie na USB

-/+ przeciętna jakość muzyki
-/+ cena nie na każdy budżet
-/+ sterowniki potrafią namieszać

- efekt mikrofonowy
- waga

  • Jakość dźwięku 8.2
  • Komfort pracy 7.0
  • Trwałość 9.5
  • Wygląd 9.0
  • Cena/jakość 7.5
  • Ocena użytkowników (40 głosów) 8.6
1 2 3 4 5
Podziel się.

O autorze

Andrzej Mazuruk

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).