W obliczu nieubłaganie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia każdy z nas stoi przed dylematem – co i dla kogo? Zatrzymajmy się przy seniorze rodu. To, jaki jest i co lubi robić ma ogromny wpływ na wybór najlepszego prezentu na święta dla dziadka. Im bardziej wyszukany podarunek, tym lepszy. Dodatkowym atutem będzie personalizacja prezentu, co na pewno go ucieszy.

Dziadek… skarbnica wiedzy. Złota rączka. Zawsze służy dobrą radą. Nigdy nie zostawia w potrzebie, tego który potrzebuje pomocy, począwszy od swych rówieśników, poprzez dzieci, a skończywszy na wnukach i prawnukach. Nie da się ukryć, iż „instytucja dziadka” to stabilny ląd, na którym każda osoba może zawsze polegać i bez obaw stąpać. Za tak niesamowite cechy i stanie na straży najmniejszych nawet zachcianek należy zebrać siły i starannie wybrać prezent na święta dla dziadka.

Senior rodu w każdej sytuacji znajdzie patent i potrafi naprawić nawet najbardziej skomplikowaną rzecz. W związku z tym byłby rad, gdyby otrzymał zestaw narzędzi, dzięki którym nie tylko coś zmajstruje, ale także naprawi. Biorąc pod uwagę to, iż powinien być to prezent wyjątkowy, warto przyłożyć się i sprawić, by takowy zestaw dla majsterkowicza podarować, tym bardziej, iż może on być spersonalizowany i dobrany do wysublimowanego gustu dziadka. Niezwykle miło przegląda się stronę będącą skarbnicą prezentów świątecznych.

Zestaw dla majsterkowicza

Murrano.pl to świetna inspiracja dla chcących podarować coś oryginalnego, osobistego i wyjątkowego. Jeśli na przykład dziadek jest smakoszem mocniejszych trunków, można mu zafundować kufel lub zestaw szklanek wszelkiego kształtu i określonej pojemności, a wszystko to opatrzone własnym grawerunkiem.

Kufel lub zestaw szklanek

Dla pasjonata whisky idealny będzie zestaw do whisky z karafką w kształcie globusa lub statku, który przyciągnie uwagę niejednego.

Zestaw do whisky z karafką w kształcie globusa lub statku

Natomiast, gdy senior to wytrawny myśliwy, sprężynowy nóż myśliwski z osobistym grawerunkiem na pewno go ucieszy.

Sprężynowy nóż myśliwski z osobistym grawerunkiem

Bezkonkurencyjnym prezentem na święta dla dziadka może być także kalendarz książkowy z nadrukiem, w którym będzie mógł zapisywać ważne daty, urodziny swoich wnuków, planować wyjazdy

Kalendarz książkowy z nadrukiem

Ciekawym „prezentowym” wyzwaniem jest sytuacja, gdy ów pan to miłośnik spędzania czasu na działce lub zaprawiony w boju sportowiec. W tym miejscu odpowiednia może się okazać koszulka z własnym nadrukiem.

Koszulka z własnym nadrukiem

Warto zatrzymać się również przy jednym z najszlachetniejszych materiałów, a mianowicie – drewnie. Od zarania dziejów z drewna wykonywano niemalże wszystko. Prezent stworzony z tego surowca to kategoria tzw. klasycznych podarunków na lata.

Nosidło do transportu piwa

Ekskluzywna skrzynka na wino z dodatkowym grawerunkiem lub nosidło do transportu piwa będzie nie lada gratką dla niejednego dystyngowanego starszego pana.

Drewniane pudełko, papierowa torebka i grawerowana, osobista dedykacja przygotowane przez firmę Murrano, to istne wisienki na torcie podarunkowym. Prezent na święta dla dziadka będzie się pięknie komponował z tak wspaniałym opakowaniem.

Podziel się.