Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji zbliżają się wielkimi krokami (otwarcie 14 czerwca), więc wszyscy powoli przygotowują się do kibicowania. Również nasz portal będzie miał w tym swój skromny udział, ponieważ właśnie objęliśmy patronatem medialnym Projekt Cucumber, czyli wyprawę kultowymi starymi samochodami na Mundial do Rosji.

Projekt Cucumber jest to inicjatywa podróżnicza, której cel to zwiedzenie całego świata przy pomocy starych samochodów. Pomysł projektu narodził się w 2012 roku, ekipa posiada trzy kultowe samochody – dwa Ogórki i Garbusa, a na swoim koncie ma 25 odwiedzonych Państw.  W tym roku celem podróży są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w Rosji!

Informacje o projekcie, ekipie oraz ich planach znajdziecie na stronie www.projektcucumber.pl oraz na Facebooku. Zachęcamy do śledzenia ich wypraw, a my będziemy na bieżąco informować o wyprawie do Rosji!

Podziel się.

O autorze

SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata powstał w 2014 roku. Na stronie znajdziecie liczne artykuły, ciekawostki, recenzje, wywiady, oraz wiele więcej. Piszemy o rzeczach znanych i nieznanych, o tym co było pierwsze, największe, najlepsze, albo też ostatnie, najmniejsze i najgorsze. Wszystko to podane w ciekawej i zwięzłej formie. SmartAge.pl jest zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony symbolem ISSN 2391-7342