Dzięki uprzejmości gdańskiego studia CTAdventure, twórców gry Professor Why (przeczytaj o niej tutaj), nasza redakcja otrzymała pełne wersje tego programu do rozdania wśród czytelników. Organizujemy więc konkurs!

Zgranij dla siebie i swoich dzieci genialny prezent pod choinkę – własne, bezpieczne laboratorium!  Do rozlosowania mamy bowiem trzy kopie gry Professor Why – dwie cyfrowe, o wartości 99 złotych każda, oraz pudełkową, o wartości 129 złotych. W edycji pudełkowej znaczniki są załączone w formie fizycznej, wydrukowane na odpornych na ścieranie, plastikowych kartach, a w edycji cyfrowej otrzymujemy szablon do wydrukowania ich samemu.


Jak to zrobić?

Wystarczy od 9 do 15 grudnia przesłać na adres kontakt@smartage.pl odpowiedzi na trzy proste pytania:

 1. Jak nazywała się pierwsza kobieta, która została dwukrotnie nagrodzona Nagrodą Nobla (w tym raz z chemii)?
 2. Jak nazywał się Rosjanin, znany chemik, który w 1865 roku obronił swoją rozprawę doktorską pt. “o połączeniach alkoholu z wodą”?
 3. Rzeka płynąca przez Ukrainę i Białoruś; nosi tą samą nazwę, co miasto-widmo w północnej Ukrainie, opuszczone w 1986r. w wyniku katastrofy w pobliskiej elektrowni jądrowej.

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu SmartAge.pl.
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest firma CTAdventure.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać do 15 grudnia 2014r.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy od 9 do 15 grudnia 2014r. przesłać na skrzynkę mailową redakcji (kontakt@smartage.pl) poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe, swoje imię i nazwisko i kontaktowy adres mailowy.
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji i administracji portalu SmartAge.pl.
 8. Nagrody zostaną przyznane 3 osobom, które zostaną wylosowane spośród tych, którzy prześlą poprawne odpowiedzi.
 9. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie danych adresowych, na jakie zostaną wysłane nagrody.
 10. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu SmartAge.pl  jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród oraz publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
 11. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Andrzej Mazuruk

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).