Dokładnie rok temu zapytaliśmy Was co myślicie o naszym portalu i jak oceniacie nasze plany na przyszłość. Odpowiedzi, które otrzymaliśmy były dla nas bardzo przydatne i pozwoliły nam wprowadzić kilka zmian na stronie. Ponownie chcielibyśmy spytać Was o opinię na temat naszego portalu w nowej ankiecie.

Przez ostatni rok sporo się u nas zmieniło. Może nie wszystko widać na pierwszy rzut oka, ale portal rozwija się coraz lepiej, a przed nami pojawiają się nowe wyzwania. Aby wszystko szło zgodnie z planem, chcielibyśmy zapytać Was o kilka rzeczy związanych z funkcjonowaniem portalu jak i z jego przyszłością. Liczymy również na Waszą ocenę naszych niektórych planów.

W najbliższym czasie chcielibyśmy uruchomić kolejną, zupełnie nową stronę, ale tym razem nie portal, a bardziej portfolio/galerię z zdjęciami naszego redaktora naczelnego. Do tej pory były one dostępne tylko na Flickerze, a w artykułach pojawiały się pojedyncze wybrane zdjęcia. Na nowej stronie dostępne byłyby wszystkie zdjęcia, wraz z opisem, informacją gdzie je wykonano (jeśli możemy ją podać) i jakim sprzętem. Dalej wykorzystywalibyśmy je w artykułach, ale jako link do pełnej galerii odsyłalibyśmy do nowej strony (link do Flickera byłby dalej dostępny).

Nowa strona byłaby prawdopodobnie dwujęzyczna, przy czym podstawowym językiem byłby angielski. Dodatkowo powstałby kolejny fanpage, gdzie publikowalibyśmy tylko zdjęcia i linki do galerii. Tak aby stworzyć jedno miejsce, gdzie fotograficzna część naszej działalności miałaby swoje własne miejsce.

Po uruchomieniu tej strony przeszlibyśmy do kolejnej nowości w naszych planach. SmartAge.pl finansowany jest obecnie z reklam, ale podobnie jak Wy, nie chcemy, aby strona była nimi zalana. Wolelibyśmy w związku z tym zdobyć nowe źródła dochodów. Większość stron w takiej sytuacji prosi o drobne wpłaty od Czytelników (sami też już kilka takich propozycji od niektórych Czytelników dostaliśmy). My chcemy zrobić to jednak nieco ambitniej.

Chcielibyśmy zaoferować Wam możliwość wsparcia portalu poprzez zakup różnych gadżetów i bardziej ambitnych produktów, takich jak wydrukowane zdjęcia oraz albumy fotograficzne. Najbardziej interesuje nas ta ostatnia opcja, ponieważ uważamy, że taki album – tylko z najlepszymi zdjęciami, mógłby się bardzo fajnie prezentować. Kupując go moglibyście zarówno wesprzeć nas, jak i mieć z tego coś więcej niż tylko zadowoloną redakcję, gotową do dalszej pracy 🙂

Zdradzę, że na pierwszy ogień planujemy dwa albumy – jeden poświęcony lotnictwu, drugi poświęcony pozostałym ciekawym zdjęciom z naszej kolekcji.

O tym wszystkim jest ta ankieta, o której wypełnienie Was prosimy. Zajmie Wam to kilka minut (fakt, nie jest aż tak krótka) ale dla nas będzie to bezcennym źródłem informacji. Link do ankiety znajdziecie poniżej:

>>> Portal SmartAge.pl oczami czytelników – ankieta nr. 2 <<<

Portal SmartAge.pl oczami czytelników – ankieta nr. 2

Podziel się.

O autorze

SmartAge.pl

SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata powstał w 2014 roku. Na stronie znajdziecie liczne artykuły, ciekawostki, recenzje, wywiady, oraz wiele więcej. Piszemy o rzeczach znanych i nieznanych, o tym co było pierwsze, największe, najlepsze, albo też ostatnie, najmniejsze i najgorsze. Wszystko to podane w ciekawej i zwięzłej formie. SmartAge.pl jest zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony symbolem ISSN 2391-7342