Wszystkich tych, którzy lubią ciepło w swoim domu, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są: konsola PlayStation, czytnik ebooków oraz dron. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu w formie graficznej, tekstowej lub multimedialnej swojego pomysłu na ciepło w domu. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 19 lutego 2017 roku.

Zasady konkursu

Jak zmniejszyć koszty ponoszone za ogrzewanie i jednocześnie nie stracić komfortu cieplnego? To odwieczne pytanie, które zadają sobie właściciele budynków mieszkalnych. Nas interesuje to, jakie działania Ty podejmujesz, by osiągnąć w swoim domu komfort cieplny.

Jeśli chcesz powalczyć w konkursie o cenne nagrody to:

  1. Napisz tekst, zrób zdjęcie, grafikę, ilustrację albo nagraj krótki filmik, w którym podzielisz się z nami swoim pomysłem na ciepło w domu.
  2. Wejdź w zakładkę „Zgłoś pracę”.
  3. W przygotowanym formularzu podaj niezbędne dane osobowe wraz z adresem mailowym oraz tytułem pracy.
  4. Wstaw w wyznaczonym miejscu filmik, tekst lub zdjęcia.

Wskazane formy prac konkursowych możesz ze sobą łączyć. Nie ma ograniczeń co do ilości prac konkursowych danego uczestnika. Pamiętaj tylko o tym, że w jednym zgłoszeniu możesz przesłać maksymalnie 8 zdjęć.

O akceptacji przesłanego materiału zostaniesz powiadomiony drogą mailową.

Chcesz wygrać? Sprawdź jak zwiększyć swoją szansę na wygraną.

Pokaż nam swój sposób na ciepło w domu i wygraj konsolę PlayStation 4

Nagrody w konkursie

Wszystkie pomysły uczestników konkursu dostępnego na stronie: www.techsterowniki.pl/konkurs jury oceni pod względem kreatywności oraz innowacyjności.

Autorzy prac, którzy urzekną członków jury swoim nieszablonowym podejściem do tematu, otrzymają specjalne nagrody:

  1. miejsce – konsola Sony PlayStation 4
  2. miejsce – czytnik ebooków Kindle 8
  3. miejsce – dron Syma X5SC z kamerą HD

Dodatkowo uczestnicy konkursu, którzy zajmą miejsca od 4 do 8 otrzymają specjalne pakiety gadżetów od firmy TECH Sterowniki.

Dodatkowe informacje

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.techsterowniki.pl/konkurs/regulamin

Dodatkowe pytania i uwagi na temat konkursu prosimy kierować na adres mailowy: konkurs@techsterowniki.pl.

Jaki jest Twój klucz do osiągnięcia pożądanego komfortu cieplnego w domu? Podziel się z innymi swoimi pomysłami i wygraj nagrodę!

Podziel się.

O autorze

Tech Sterowniki

TECH Sterowniki to przyjazny opiekun domowego ciepła i budżetu oraz producent niezawodnych urządzeń do oszczędzania energii.