Zgodnie z obietnicą mamy dla Was mały konkurs z okazji premiery książki Perski Podmuch Jakuba Pawełka, wydanej przez wydawnictwo WarBook. Zasady są proste – wystarczy do 12 grudnia wysłać na nasz adres mailowy poprawne odpowiedzi na trzy pytania konkursowe. Z wszystkich osób, które poprawnie odpowiedzą wylosujemy dwóch zwycięzców, którzy otrzymają książkę Perski Podmuch.

Poprawne odpowiedzi na pytania należy przesłać do 12 grudnia 2014 roku na adres mailowy kontakt@smartage.pl!

Pytania, oraz regulamin konkursu znajdziecie poniżej!

Perski Podmuch - konkurs

Perski Podmuch – konkurs

Pytania

 1. W 1979 roku Irańczycy zajęli amerykańską ambasadę w Teheranie biorąc jej pracowników jako zakładników. Ile dni byli oni przetrzymywani w niewoli?
 2. Jak nazywała się operacja będąca próbą odbicia zakładników z tej ambasady, przeprowadzona w 1980 roku?
 3. Wymień dwa państwa, które były inicjatorami okupacji Iranu w 1941 roku.

 

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu SmartAge.pl.
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Warbook.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać do 12 grudnia 2014 r.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz kontaktowy adres mailowy na skrzynkę mailową redakcji  – kontakt@smartage.pl.
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. Nagrody zostaną przyznane 2 osobom wylosowanych spośród wszystkich Uczestników Konkursu, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe.
 8. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie danych adresowych na który zostaną wysłane nagrody.
 9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu SmartAge.pl  jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
 10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.