Stary 2014 rok odchodzi w zapomnienie, a nowy jeszcze przed nami. Podobnie jak stara wersja naszego portalu.

Jak zapewne zauważyliście ostatnio, byliśmy trochę zajęci i nie pisaliśmy zbyt wiele od świąt. Wbrew pozorom nie było to spowodowane potrzebą odpoczynku. Wręcz przeciwnie. Ciężko pracowaliśmy nad nową odsłoną portalu SmartAge.pl, którą właśnie uruchomiliśmy.

Jak widać na załączonym obrazku, nie różni się ona wielce od poprzedniej strony, ale pod względem kilku szczegółów i konstrukcji strony głównej jest trochę zmian. Nie będę ukrywał, że plany tej przebudowy zrodziły się już kilka miesięcy temu, w związku z opiniami jakie otrzymaliśmy na temat czytelności dotychczasowej strony głównej, oraz w związku z naszą własną opinią na temat niektórych elementów strony, które nie tylko wymagały kilku korekt, ale też nieco utrudniały nam pracę.

Nowa odsłona portalu SmartAge.pl jest związana również z naszymi kolejnymi planami na nadchodzący nowy rok. Jeszcze wiele się może zdarzyć, ale kilkoma informacjami mogę się z Wami podzielić już teraz.

  • W 2015 roku wypadają pierwsze urodziny portalu SmartAge.pl. Już 1 lutego mija rok od oficjalnego startu naszej strony. W związku z tym planujemy liczne konkursy dla naszych czytelników. Ostatnio zorganizowaliśmy kilka tego typu eventów, aby odpowiednio przygotować się na nowy rok.
  • W mijającym roku na łamach portalu pojawiło się kilkaset wpisów. W tym roku chcemy ich opublikować jeszcze więcej. Chcemy umieszczać zarówno kolejne artykuły jak i ciekawostki, filmiki, recenzje oraz mamy nadzieję uruchomić na dobre nasz własny kanał YouTube.
  • Oprócz artykułów, chcielibyśmy dorzucić jeszcze kilka ebooków. Jeszcze nie ustaliliśmy ich ostatecznego kształtu i wyglądu, ale zapewne w najbliższych miesiącach pojawią się pierwsze informacje na ich temat.
  • W nowym roku chcielibyśmy jeszcze bardziej włączyć Was, naszych czytelników w proces tworzenia strony. Jak dokładnie? Otóż pomysłów na artykuły nam nie brakuje – prędzej bym powiedział, że brakuje nam rąk do pracy, aby napisać wszystko co chcemy. Dlatego też co jakiś czas będziemy pytali Was o to, co chcecie przeczytać.
  • W mijającym roku dopełniliśmy wiele kwestii formalnych, dzięki którym możemy w tym roku rozpocząć rekrutację do naszej redakcji na całego. Wystartujemy z tym niedługo, na przełomie stycznia i lutego.

Tu zakończę listę. Nie jest to wszystko co mamy w planach, ale też nie chciałbym zdradzić wszystkich nasz planów i niespodzianek. Na wszystko przyjdzie czas.


 Mam nadzieję, że nowa wersja strony spodoba się Wam tak samo jak nam. Zajęło nam trochę jej przygotowanie, stąd cisza na stronie. Nadrobimy to jednak w najbliższych dniach kilkoma myślę, że ciekawymi wpisami.

Gdybyście natrafili na stronie na jakieś błędy lub problemy z czymś, napiszcie do nas. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona działała poprawnie, ale jak wiadomo, im więcej osób coś sprawdzi tym lepiej.

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.