Vincent Laforet ponownie zaprezentował świetne zdjęcia. Tym razem na celownik aparatu wziął San Francisco. Po Nowym Jorku i Las Vegas, jest to kolejne miasto, które fotograf uwiecznił w swoim niesamowitym stylu. Zdjęcia powstały na przełomie Stycznia i Lutego (dokładnie 22.01. do 19.02.) i zrobiono je często na wysokości około 2,2 km!

Chociaż miasto to z bliska wygląda podobnie do Nowego Jorku (ulice łączące się pod kątem prostym itd.) to jednak San Francisco jest znacznie bardziej rozłożyste. Podczas robienia zdjęć pogoda nie zawsze była idealna, w związku z tym część zdjęć jest jeszcze bardziej niesamowita ze względu na chmury. Poniżej znajdziecie kilka najlepszych kadrów, a więcej zdjęć można znaleźć na stronie fotografa – AIR: San Francisco 7.2K Above The Clouds & Undulating Hills

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.