Najnowszy film z serii Mad Max – Mad Max Fury Road ożywił tę legendarną serię filmów postapokaliptycznych. Oprócz filmu w tym roku czeka nas również gra osadzona w uniwersum Mad Maxa. Jej wydawca, WB Games, postanowił przygotować niecodzienny film promocyjny. Autorem filmu jest Devin Graham, specjalizujący się w przygotowywaniu filmów w rozdzielczości 4K.

Co wyróżnia filmik? Otóż jest to odtworzona (bądź sparodiowana) scena pościgu z filmu. Wszyscy bohaterowie pościgu wykorzystują natomiast karabinki paintballowe i… gokarty zamiast samochodów. Efekt jest świetny!

Chociaż organizatorem prac był Davin Graham, sponsorem filmu jest wydawca gry Mad Max – WB Games. Sceny kaskaderskie wykonali kaskaderzy z CBR Stunt team. Całość nakręcono w Green River w stanie Utah.

Poniżej filmik z planu:

 

Podziel się.

O autorze

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.