Rejs łodzią motorową nie posiada, co prawda uroku pływania pod żaglami, ale pozwala szybko dotrzeć w każde miejsce bez konieczności zastanawiania się skąd wieje wiatr. Dla miłośników motoryzacji, zapachu benzyny i oleju napędowego oraz tych, którzy chcą w szybkim czasie zwiedzić wiele okolic poleca się wysokie jakościowo modele łodzi motorowych marki Beneteau.

Wysoki komfort, przestrzeń mieszkalna oraz jakość i styl w jednym

Propozycje marki Beneteau dla miłośników łodzi motorowych to szeroka oferta łodzi motorowych i motorówek. Dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W bogatej ofercie renomowanych modeli można znaleźć idealną dla siebie łódź z pełnym wyposażeniem. Co istotne, to właśnie firma Power Boats Poland jest wyłącznym importerem łodzi motorowych marki Beneteau, dlatego tylko u tego dostawcy możliwe jest znalezienie wysokiej klasy łodzi.

Monte Carlo 5s

Monte Carlo 5s

Modele sportowe z bogatym wyposażeniem

Firma Power Boats Poland oferuje modele sportowe dla miłośników wysokiego komfortu i renomowanych łodzi. W ofercie można znaleźć m.in. łodzie motorowe MC 6S projektu i budowy Beneteau. Cechuje ją elegancja i ponadczasowy design wykonania. Łódź jest wyposażona w sterowany elektrycznie hardtop. Wewnątrz znajdziemy  przestronny salon tuż obok sterówki, a w nim nowoczesne, dębowe wykończenia, które tworzą kontrast ze znacznie bardziej klasycznym designem z zewnątrz (tam znajduje się drewno teakowe).

Sportową sylwetkę posiada też model Monte Carlo 5s. Posiada on fason sportowego coupé, jednocześnie gwarantując przestronność i wygodę. Uwagę zwraca zwłaszcza hardtop wraz z prywatnym pokładem słonecznym, co zapewnia maksimum relaksu w czasie podróży.

Gran Turismo 46

Gran Turismo 46

Przestrzenne i wysoce komfortowe modele marki Beneteau

Niezwykłe doznania zapewnia rejs łodzią Gran Turismo 46. No nowoczesny model wersji Gran Turismo – GT 46 – www.powerboats.pl/modele/beneteau/lodzie-motorowe/gran-turismo/gran-turismo-46-nowosc, w którym istnieje możliwość zamontowania silnika Volvo IPS 600 lub Volvo Z Drive o mocy do 2 x 435 KM. Dzięki temu doznania z rejsu są niezwykłe. Atutem jest także sportowy design zewnętrzny i zasilane elektrycznie boczne szyby. Kolejną kwestią, która decyduje o wysokim standardzie są trzy, niezależne kabiny, co zapewnia maksimum prywatności oraz przestronny salon.

Uwagę wśród łodzi marki Beneteau zwraca również model GRAN TURISMO 36 OUTBOARD. To innowacyjnie zaprojektowana łódź z dużą ilością przestrzeni mieszkalnej oraz w pełni zoptymalizowana w zakresie ergonomii i wygody. W trakcie podróży można korzystać z przestronnego salonu połączonego z jadalnią i w pełni wyposażonej kuchni. Atutem jest duża ilość schowków na bagaże i układ głównego pokładu, który olśniewa nowoczesnością i niecodziennym designem.

Wszystkie łodzie motorowe w naszej ofercie znajdą Państwo: www.powerboats.pl/modele/beneteau/lodzie-motorowe. Kontakt: Power Boats, tel.: +48 22 774 88 9

Podziel się.