Znasz lekarza i niebawem nadarzy się okazja, by kupić mu prezent. Ale co wybrać? Sprawdź nasze propozycje!

Prezent dla przyszłego lekarza

Szukasz prezentu dla studenta medycyny? Podaruj mu trochę radości, dając mu bluzę z napisem “Trust me I’m almost a doctor”, czyli “Uwierz mi, jestem już prawie lekarzem”. Na pewno chętnie będzie w niej zakuwał do sesji i będzie mu dużo przyjemniej niż w zwykłym swetrze!

Koszulka dla lekarza-taty

Musimy pamiętać, że każdy lekarz ma (a przynajmniej powinien mieć!) także swoje prywatne życie. Jeśli obdarowywany przez Ciebie doktor jest również tatą, to koszulka z napisem “Niektórzy nazywają mnie lekarzem, ale najważniejsi mówią do mnie tato” będzie strzałem w dziesiątkę!

Prezent dla przyszłego lekarza

Prezent dla przyszłego lekarza

Zabawna koszulka dla lekarza

Twój znajomy lekarz jest znany ze sporego poczucia humoru? Podsuwamy Ci więc koszulki z nadrukiem – oryginalny pomysł na prezent!

Doceń zawód lekarza!

Zawód lekarza to na pewno powód do dumy – dlatego w koszulce z napisem “Trust me, I’m a doctor” na pewno każdy doktor poczuje się doceniony! Odwagę i wagę wykonywanego zawodu można też podkreślić, wybierając koszulkę z napisem “Nic nie przeraża lekarza”.

Jeśli natomiast często słyszysz o trudach bycia lekarzem, możesz swojemu znajomemu sprezentować koszulkę z napisem “Myślisz, że masz trudny zawód? Spróbuj być lekarzem” oraz grafiką superbohatera.

Innym zabawnym nawiązaniem do zawodu obdarowywanego będzie hasło “Bezpieczeństwo najważniejsze, dlatego napij się z doktorem” – idealne na wypad na piwo po godzinach pracy!

Koszulka na podryw

Koszulka z napisem “Najlepszy doktor we wsi” doda pewności siebie osobie, która będzie ją nosić. W takim t-shircie już od razu widać, z jakim fachowcem się rozmawia!

Podobnie zadziała koszulka “Chcesz się czuć bezpiecznie w nocy? Śpij z lekarzem” – taki nadruk sprawdzi się zwłaszcza w przypadku lekarza-singla. Być może już niedługo podziękuje Ci za zabawny tekst na przełamanie pierwszych lodów?

Wszystkie opisane koszulki i bluzy oraz jeszcze więcej pomysłów na prezent dla lekarza znajdziesz na koszulkowy.pl!

Podziel się.