Z okazji premiery książki Kontrrewolucja Piotra Langenfelda, wydanej przez wydawnictwo Warbook, która jest jednocześnie naszą pierwszą książką objętą patronatem medialnym, mamy dla Was mały konkurs!

Do wygrania trzy egzemplarze książki Kontrrewolucja. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania. Z wszystkich przesłanych poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzy osoby, które otrzymają książki!

Poprawne odpowiedzi na pytania należy przesłać do 19 października 2014 roku na adres mailowy kontakt@smartage.pl!

Pytania, oraz regulamin konkursu znajdziecie poniżej!

Pytania

 1. Kiedy po raz pierwszy padło stwierdzenie “żelazna kurtyna”?
 2. Podaj datę i przyczynę śmierci generała Georga Patton.
 3. Podaj datę pierwszych wyborów w Polsce po zakończeniu II wojny światowej.

Kontrrewolucja - KONKURS!

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu SmartAge.pl.
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Warbook.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać do 19 października 2014 r.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe oraz kontaktowy adres mailowy na skrzynkę mailową redakcji  – kontakt@smartage.pl.
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. Nagrody zostaną przyznane 3 osobom wylosowanych spośród wszystkich Uczestników Konkursu, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe.
 8. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie danych adresowych na który zostaną wysłane nagrody.
 9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu SmartAge.pl  jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
 10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.