Wczoraj wieczorem zakończyliśmy konkurs Kontrrewolucja, w którym do wygrania były trzy egzemplarze książki Kontrrewolucja Piotra Langenfelda, wydanej przez wydawnictwo Warbook.

Z wszystkich porpawnych odpowiedzi wylosowaliśmy 3, których autorzy otrzymają od nas nagrody. Zwycięzcami są:

Bartosz Bruziak

Piotr Niewczas

Joanna Zawadzka

GRATULUJEMY!

Prosimy o odpowiedź na przesłane maile z prośbą o adres do wysyłki nagród. Na maile czekamy do piątku 24.10. W przypadku braku odpowiedzi ponowimy kontakt w weekend. Jeśli do 27.10. nie otrzymamy odpowiedzi, nagroda zostanie przekazana innemu uczestnikowi konkursu, który udzielił poprawnej odpowiedzi.

Ogólnie otrzymaliśmy 40 zgłoszeń. Nie wszyscy udzielili poprawnych odpowiedzi, a część odpowiedzi była poprawna częściowo – nie myśleliśmy, że uznacie nasze pytania za podchwytliwe – cóż nauczka na przyszłość, że trzeba je bardziej precyzować. Wszystkim, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi gratulujemy. Tym, którzy nie mieli szczęścia zdobyć nagród w konkursie, nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne organizowane przez nas konkursy 😉

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.