Święta zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym mam dla Was konkurs odpowiedni na tę porę roku. Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania i wykazać się kreatywnością, aby wygrać jedyny w swoim rodzaju kalendarz lotniczy z moimi zdjęciami zrobionymi w mijającym roku (oraz pod koniec zeszłego).

Zadanie konkursowe jest proste. Musicie odpowiedzieć na 3 pytania, z których odpowiedzi na dwa znajdziecie na portalu, a trzecie wymaga nieco kreatywności. Na odpowiedzi czekam do piątku 13.12. do godziny 23:59. Wyniki konkursu pojawią się na stronie w weekend, a wysyłka kalendarza przewidziana jest po weekendzie, tak aby dotarł do zwycięzcy przed Świętami.

Nagrodą w konkursie jest kalendarz lotniczy na 2020 rok z zdjęciami mojego autorstwa, liczący 12 kart plus okładka, w formacie 45×30 cm, wydrukowany na matowym papierze fotograficznym o gramaturze 231g. Jest to limitowana edycja kalendarza, ponieważ w tym roku przygotowałem tylko kilka egzemplarzy, a sam kalendarz dostępny jest w bardzo ograniczonej sprzedaży.

Odpowiedzi należy wysłać drogą mailową na adres kontakt@smartage.pl


Pytania konkursowe

1. Jak nazywała się łódź latająca, która zainicjowała pierwsze regularne połączenie pocztowe przez Pacyfik (nazwa typu samolotu i jego nazwa własna)?

2. Jak nazywał się pierwszy polski samolot pasażerski zaprojektowany całkowicie od podstaw w Polsce?

3. Jaki rodzaj fotografii (np. krajobrazowa, portretowa, lotnicza, sportowa, reportaż, ślubna, kobieca, akt, itp.) jest najtrudniejszy i dlaczego tak uważasz?


REGULAMIN KONKURSU URODZINOWEGO PORTALU SMARTAGE.PL

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu SmartAge.pl., którego wydawcą jest spółka SmartAge Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (60-413), przy ul. Tatrzańskiej 1/5, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu pod numerem 0000622393.
 2. Nagrodami w konkursie nie są nagrody pieniężne a zasady rozstrzygnięcia nie opierają się na elemencie losowości.
 3. O ocenie odpowiedzi na pytania konkursowe oraz o wynikach konkursu decyduje kolegium redakcyjne SmartAge.pl pełniące funkcje komisji konkursowej.
 4. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.
 5. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji SmartAge.pl, pracownicy redakcji oraz członkowie organów, wspólnicy i pracownicy wydawcy.
 6. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny
 7. Zgłoszenia do konkursu dokonuje się poprzez przesłanie drogą elektroniczną na adres kontakt@smartage.pl odpowiedzi na pytania konkursowe.
 8. Zgłoszenia wraz z odpowiedziami należy przesłać do dnia 13.12.2019 do godz 23:59. Zgłoszenia wysłane po terminie nie biorą udziału w konkursie.
 9. Adres e-mail z którego zostaną przesłane odpowiedzi posłuży organizatorowi konkursu do kontaktów w sprawie konkursu, a zwłaszcza do kontaktu z uczestnikiem który otrzyma nagrodę.
 10. Każdy uczestnik może zgłosić się i udzielić odpowiedzi na pytania konkursowe tylko raz.
 11. O wynikach konkursu zadecyduje ocena odpowiedzi na pytania:
 • 1.Jak nazywała się łódź latająca, która zainicjowała pierwsze regularne połączenie pocztowe przez Pacyfik (nazwa typu samolotu i jego nazwa własna)?
 • 2. Jak nazywał się pierwszy polski samolot pasażerski zaprojektowany całkowicie od podstaw w Polsce?
 • 3. Jaki rodzaj fotografii (np. krajobrazowa, portretowa, lotnicza, sportowa, reportaż, ślubna, kobieca, akt, itp.) jest najtrudniejszy i dlaczego tak uważasz?
 1. Kolegium redakcyjne dokonuje oceny odpowiedzi pod względem ich jakości merytorycznej i znajomości tematu, kreatywności, formy, atrakcyjności językowej.
 2. Autor najwyżej ocenionej odpowiedzi otrzyma nagrodę w postaci kalendarza lotniczego.
 3. Decyzja komisji konkursowej – kolegium redakcyjnego jest nieodwołalna i ostateczna.
 4. Ustalenie wyników konkursu nastąpi do dnia 15.12.2019.
 5. Po ustaleniu wyników konkursu organizator niezwłocznie skontaktuje się z autorem nagrodzonej odpowiedzi za pośrednictwem poczty e-mail celem pozyskania danych niezbędnych do wysyłki nagrody takich jak imię i nazwisko oraz adres.
 6. Przez przystąpienie do konkursu (wysłanie odpowiedzi) uczestnik wyraża dorozumianą zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby związane z przeprowadzeniem konkursu i przyznaniem nagród. Uczestnik może zastrzec, że takiej zgody nie udziela jednakże jest to równoznaczne z rezygnacją z możliwości otrzymania nagrody.
 7. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa polityka prywatności dostępna na www.smartage.pl/polityka-prywatnosci-zgodna-z-rodo
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 9. Regulamin wchodzi w życie z dniem zamieszczenia go na portalu pod adresem https://www.smartage.pl/konkurs-wygraj-kalendarz-lotniczy/.
Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.