Kolejny konkurs urodzinowy!

Dzięki uprzejmości Wargaming.net, tym razem z okazji urodzin portalu do wygrania są kody premium do gry World of Tanks! Więcej o niej przeczytasz tutaj.

Do rozlosowania mamy 40 kodów:

 • Dla tych, którzy już posiadają konta w World of Tanks: 25 kodów o wartości 5 EUR – 3 dni premium + dwa miejsca w garażu.
 • Dla nowych graczy w World of Tanks: 15 kodów o wartości 7,5 EUR – 7 dni premium oraz czołg trzeciego tieru – T-15.

Podoba się? To zaczynamy!

Zachęcamy też do polubienia naszego fanpage’a oraz podzielenia się informacją o konkursie na Facebooku!


Aby wziąć udział w losowaniu, należy poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania i przesłać je wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz kontaktowym adresem e-mail na naszą skrzynkę kontaktową: kontakt@smartage.pl. Nie zapomnijcie dodać do zgłoszenia informacji o tym, czy chcecie się brać udział w losowaniu kodów dla nowych graczy, czy dla obecnych!

A oto one! Podpowiem tylko, że odpowiedzi znajdziesz na naszej stronie – szukaj w dziale artykułów (lub jego podkategoriach ;-))!

 1.  W połowie stycznia opublikowaliśmy artykuł o operacji Pustynna Burza – podczas jej trwania miało miejsce wiele bitew pancernych. Jakiego czołgu, będącego na wyposażeniu armii irackiej, Amerykanie obawiali się najbardziej? Podpowiedź: czołg rosyjskiej produkcji.
 2.  W zeszłym miesiącu pisaliśmy o amerykańskim niszczycielu czołgów, jaki pojawia się też w World of Tanks. Z jakiej odległości mógł on zniszczyć niemieckiego Tygrysa? Podpowiedź: ognisty kotek.
 3.  Jakiego materiału wybuchowego użyto podczas I Wojny Światowej do wysadzenia tunelu niedaleko Sommy? Podpowiedź: mina.

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu SmartAge.pl.
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest Wargaming.net, twórca World of Tanks.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać do 26.02.2015 do godziny 23:59.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz kontaktowy adres mailowy na skrzynkę mailową redakcji  – kontakt@smartage.pl.
 6. Do zgłoszenia należy dołączyć informację o tym, czy chce się brać udział w losowaniu kodów dla nowych graczy, czy dla obecnych.
 7. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 8. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji i administracji portalu SmartAge.pl.
 9. Nagrody zostaną przyznane osobom wylosowanym spośród wszystkich Uczestników Konkursu, którzy poprawnie odpowiedzieli na wszystkie pytania konkursowe.
 10. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail, bądź podanie innego, na który zostaną wysłane nagrody.
 11. Wyniki konkursu zostaną podane na portalu w terminie do 7 dni od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
 12. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu SmartAge.pl  jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
 13. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Andrzej Mazuruk

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).