Czym jest Warsaw Games Week 2015?

To pierwsza odsłona ogólnopolskich targów gier, które odbędą się w Warszawie w dniach 23-25 października tego roku. Wasze pierwsze pytanie będzie pewnie brzmiało: “a co ja takiego znajdę tam dla siebie?” Otóż atrakcji będzie sporo.

Stanowisko PlayStation będzie jednym z największych. Pokażą takie hity, jak Uncharted 4: Kres Złodzieja (pokaz kinowy), Horizon: Zero Dawn (pokaz kinowy), Until Dawn, The Order 1886, The Last Of Us Remastered, Assassin’s Creed: Syndicate. Pojawi się nawet nasz rodzimy Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Oprócz tego, będzie można na własnej skórze przetestować PlayStation VR w grze London Heist: Interrogation oraz drugiej, której tytuł zostanie wkrótce ujawniony. Poza tym będą konkursy z nagrodami!

CENEGA nie będzie przebierała w środkach. Przedpremierowo pokaże sporo ciekawych gier, na które czekamy chyba wszyscy – Just Cause 3, Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Hitman, Battleborn, XCOM 2, Mafia III, Total War: WARHAMMER, Street Fighter V, LEGO Marvel’s Avengers. Do tego będzie można popykać w Mad Maxa, najnowszego Batmana i NBA 2K16.

Stanowisko Ubisoftu też nie będzie gorsze: Anno 2205, Assassin’s Creed Syndicate, Just Dance 2016, Might & Magic Heroes VII, Tom Clancy’s: Rainbow Six Siege i coś, na co wybitnie czekam: Tom Clancy’s: The Division.

Pojawią się także Xbox, CDP.PL i Nintendo. Pełne informacje o wystawcach i atrakcjach znajdziecie na tej stronie: http://warsawgamesweek.pl/wystawcy/.


Jak wygrać bilety na Warsaw Games Week?

Co tu dużo pisać – mamy dla Was 10 biletów, które upoważniają do wejścia na targi Warsaw Games Week. Nie musicie robić żadnych zdjęć, wymyślać wierszy, ani tym podobnych rzeczy. Sprawa jest prosta:

Mamy aż 10 biletów, więc szansa na wygraną jest duża!


Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu SmartAge.pl.
 2. Sponsorem nagrody w konkursie jest organizator targów Warsaw Games Week.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać do 13 października 2015 r. do godziny 23:59.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy:
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji i administracji portalu SmartAge.pl.
 8. Nagrodami w konkursie są bilety upoważniające do wstępu na sobotni dzień targów Warsaw Games Week, które odbędą się w dniach 23-25 października w Warszawie. Więcej informacji na stronie wydarzenia.
 9. Nagrody zostaną rozlosowane wśród osób, które wypełniły zadanie konkursowe.
 10. Zwycięzcy konkursu otrzymają poprzez serwis Facebook powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie adresu e-mail. W wiadomości e-mail poproszeni zostaną o podanie swojego imienia, nazwiska, adresu korespondencyjnego, pod który zostaną wysłane nagrody, a także numeru telefonu.
 11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu SmartAge.pl  jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród.
 12. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację imion i nazwisk zwycięzców.
 13. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Andrzej Mazuruk

Parafrazując klasyka, "urodziłem się, aby żyć", co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść - niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych. Ulubiony cytat? "Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie" (~Abraham Lincoln).