Zapraszamy do udziału w urodzinowym konkursie portalu SmartAge.pl. Odrobinkę po czasie, ale zgodnie z obietnicą w pierwszym tygodniu lutego mamy dla Was pierwszy konkurs. Tak, nie przesłyszeliście się, jest to pierwszy konkurs. Kolejny za kilka dni. Przejdźmy jednak do konkretów.

Zasady są nietypowe. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprawnie odpowiedzieć na kilka pytań. Pula nagród natomiast zależy od ilości zgłoszeń. Co oznacza, że większa ilość zgłoszeń powiększy pulę nagród. Przewidujemy 3 poziomy. Do 75 zgłoszeń, do 125 zgłoszeń i powyżej 200 zgłoszeń. Jeśli więc chcecie mieć szansę na jeszcze ciekawsze nagrody to zaproście innych do udziału w konkursie. O przekroczeniu kolejnych okrągłych ilości zgłoszeń będziemy Was informować na Facebooku i Twitterze!

Nagrody w konkursie urodzinowym portalu SmartAge.pl

Nagrody w konkursie urodzinowym portalu SmartAge.pl

Jeśli otrzymamy do 75 zgłoszeń w puli nagród znajdą się – komplet książek – U-Booty Kriegsmarine 1939-1945 wyd. Bellona oraz książka US Submarines 1900-35, wyd. Osprey, New Vanguard (po angielsku) oraz dwie książki Kontrrewolucja wyd. Warbook.

A jeśli otrzymamy do 125 zgłoszeń, dorzucimy dwie gry Men of War Oddział Szturmowy 2 w edycji Deluxe. Powyżej 200 zgłoszeń dorzucimy jeszcze 2 gry Hearts of Iron III Złota Edycja.

Nagrody w konkursie urodzinowym portalu SmartAge.pl

Nagrody w konkursie urodzinowym portalu SmartAge.pl

Do każdej nagrody dorzucamy również smycz i długopis naszego portalu 🙂

Przejdźmy do pytań konkursowych. Jeśli dobrze poszukacie, odpowiedzi znajdziecie między innymi w niektórych naszych tekstach.


Pytania konkursowe

1. Podaj nazwy:

 • pierwszego bojowego okrętu podwodnego,
 • pierwszego okrętu podwodnego, który dokonał udanego ataku,
 • pierwszego atomowego okrętu podwodnego,
 • największego okrętu podwodnego na świecie.

(łącznie 4 nazwy okrętów)

2. Portal SmartAge.pl oficjalnie wystartował 1 lutego 2014 roku, ale strona była dostępna już od października 2013 roku. Ile razy zmieniło się od tego czasu logo portalu?

3. Jak nazywał się brytyjski konstruktor-inżynier który zbudował pierwszy transatlantycki parowiec i największy parowiec XIX wieku?

 

Odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe należy przesłać na adres mailowy redakcji – kontakt@smartage.pl do piątku 20 lutego do godziny 23:59.


Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu SmartAge.pl.
 2. Sponsorami nagród w konkursie są wydawnictwo Warbook, firma Cenega Polska i portal SmartAge.pl.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać do 20.02.2015 do godziny 23:59.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz kontaktowy adres mailowy na skrzynkę mailową redakcji  – kontakt@smartage.pl. Prosimy nie wysyłać adresów w mailach zgłoszeniowych.
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji i administracji portalu SmartAge.pl.
 8. Nagrody zostaną przyznane osobom wylosowanych spośród wszystkich Uczestników Konkursu, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe. W przypadku otrzymania mniej niż 75 zgłoszeń konkursowych wylosowane zostaną 3 osoby, w przypadku 75-125 zgłoszeń wylosowane zostanie 5 osób, a w przypadku większej niż 200 liczby zgłoszeń, wylosujemy 7 osób.
 9. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o przesłanie danych adresowych na który zostaną wysłane nagrody.
 10. Wyniki konkursu zostaną podane na portalu w terminie do 5 dni od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
 11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu SmartAge.pl  jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
 12. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.