Pierwszy konkurs urodzinowy za nami. Oto jego zwycięzcy:

  1. Jakub Tusznio
  2. Monika Grzywna
  3. Elżbieta Smolak

Nagrodę w postaci kompletu książek U-Booty Kriegsmarine 1939-1945 oraz książki US Submarines 1900-35 otrzymuje Pan Jakub. Książki Kontrrewolucja otrzymują Panie Monika i Elżbieta.

Gratulujemy! Prosimy o kontakt i podesłanie adresów do wysyłki nagród!

W przypadku nie podania adresu do piątku 27.02. w weekend zostanie wysłany kolejny mail. Jeśli do 02.03. nie otrzymamy informacji kontaktowych, nagroda zostanie przekazana innemu uczestnikowi konkursu.

Jeśli chodzi o sam konkurs, niestety nie udało się Wam przebić puli 75 zgłoszeń, aby otworzyć kolejną pulę nagród. Cóż, będą one musiały poczekać do kolejnego konkursu. Póki co trwa jeszcze drugi konkurs urodzinowy, w którym do wygrania są kody do gry World of Tanks. Znajdziecie go pod tym linkiem: Konkurs World of Tanks – urodziny SmartAge trwają!

A w planach mamy kilka kolejnych konkursów, w tym jeden bardziej nietypowy – to znaczy wymagający nieco bardziej twórczej pracy 😉

 

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.