Tegoroczna, druga edycja pokazów lotniczych Aerofestival w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami. A, że przy okazji my zbliżamy się do magicznej liczby 5000 fanów na Facebooku, postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs. Do wygrania 6 podwójnych zaproszeń na tegoroczny Aerofestival!

Zasady są proste – wystarczy przesłać do nas na maila poprawne odpowiedzi na trzy poniższe pytania. Do wygrania 6 podwójnych zaproszeń na Aerofestival w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 28-29 maja (po 3 komplety na sobotę i na niedzielę).

Poprawne odpowiedzi na pytania należy przesłać do 22 maja 2016 roku na adres mailowy kontakt@smartage.pl!


Pytania

 1. Samoloty F-16 z jakich trzech krajów będzie można zobaczyć na pokazach Aerofestival 2016?
 2. Z jakiego kraju pochodzi zespół akrobacyjny Baltic Bees?
 3. W którym roku założono Zespół Akrobacyjny Orlik?

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu SmartAge.pl.
 2. Sponsorami nagród w konkursie są Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator pokazów Aerofestival 2016 oraz firma Tixer.
 3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania należy przesyłać do 22 maja 2016 r. do końca dnia.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz kontaktowy adres mailowy na skrzynkę mailową redakcji  – kontakt@smartage.pl.
 6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
 7. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji i administracji portalu SmartAge.pl.
 8. Nagrodami w konkursie jest 6 podwójnych zaproszeń na Aerofestival 2016 (po 3 podwójne zaproszenia na sobotę i na niedzielę).
 9. Nagrody zostaną przyznane 6 osobom wylosowanych spośród wszystkich Uczestników Konkursu, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe.
 10. Zwycięzcy konkursu otrzymają drogą mailową powiadomienie o zwycięstwie wraz z prośbą o kontakt w celu przesłania zaproszeń drogą elektroniczną.
 11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – art. 31 ust. 1 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) przez redakcję portalu SmartAge.pl  jedynie w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
 12. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.
Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.