Styl vintage zainspiruje każdą osobę, która kocha historię i czerpie inspiracje z przeszłości. Oldschoolowy design wybierają ludzie chcący mieszkać nowocześnie, ale jednocześnie dążą do tego, by zaaranżowane wnętrza posiadały duszę. Przeszłość wtapiająca się w teraźniejszość daje piękny efekt. Ciekawie prezentują się kuchnie, w których znajdują się elementy wyposażenia w stylu vintage.

Sklep Eltkom wychodzi naprzód Państwa oczekiwaniom, dlatego też przygotowaliśmy artykuł podpowiadający, jakie urządzenia kuchenne idealnie wpasują się w retro klimat.

CZAJNIK ARIETE 2869/05 VINTAGE NIEBIESKI

Czy istnieje osoba, której nie urzekł by styl retro? Połączenie elementów wzorowanych stylem minionych epok wraz z nowoczesnym designem to strzał w dziesiątkę, a już na pewno idealna propozycja nowoczesnej kuchni! Sklep Eltkom dla wszystkich fanów stylu vintage przygotował niesamowitą niespodziankę, a mianowicie retro czajnik elektryczny w niebieskim kolorze! Jego wygląd zachwyca m.in. dzięki nietypowej barwie oraz chromowanym elementom wykończenia. Posiada miły w dotyku uchwyt soft touch, a jego pojemność wynosi aż 1,7 litra. Ma wbudowany wskaźnik poziomu wody oraz wyjmowany filtr służący do usuwania kamienia. Można go w łatwy sposób wyjąć i wyczyścić. Czajnik Ariete 2869/05 Vintage Niebieski posiada moc 2000 W, a jego rozmiar to 22 x 22x 20,5.

Dodatkowym atutem urządzenia jest jego podstawa, która obraca się o 360 stopni.

Ekspres Ciśnieniowy Ariete Retro 1389/15 Vintage oraz Ekspres Ciśnieniowy Ariete Retro 1389/14 Vintage Zielony

Ekspres Ciśnieniowy Ariete Retro

Ekspres Ciśnieniowy Ariete Retro

Urządzenia w stylu vintage takie jak Ekspres Ciśnieniowy Ariete Retro 1389/15 Vintage (www.eltkom.pl/Ekspres-Cisnieniowy-Ariete-Retro-1389-15-Vintage-p11252) oraz Ekspres Ciśnieniowy Ariete Retro 1389/14 Vintage Zielony (www.eltkom.pl/ekspres-cisnieniowy-ariete-retro-1389-14-vintage-zielony) łączą ze sobą klasykę z nowoczesnością. Pomimo swojego tradycyjnego wyglądu urządzenia te zaskoczą Państwa swoją oryginalnością. Posiadają moc 900 W i zaparzą dla Was kawę pod ciśnieniem 15 BAR. To jednak nie wszystko, w Ekspresie Ciśnieniowym Ariete Retro 1389/15 Vintage oraz Ekspresie Ciśnieniowym Ariete Retro 1389/14 Vintage Zielony przygotujesz aromatyczny napar przy użyciu kawy mielonej, jak i w podsach ESE. Dużym atutem obu urządzeń jest możliwość wyjmowania metalowej podstawy, co bez wątpliwości ułatwi zachowanie czystości.

Podziel się.