Studio “zespół wespół” przygotowało bardzo nietypowy film, opowiadający o nieco alternatywnym świecie w którym pozostałości po naszym odpoczynku na łonie natury (czyt. śmieci) żyją. Nie zabrakło również najważniejszego w tego typu filmie, czyli komentarza Krystyny Czubównej. To trzeba zobaczyć i zapamiętać!

Krótki filmik przygotowało studio “zespół wespół” z Warszawy. Reżyserem jest Łukasz Izert, a narratorem Krystyna Czubówna. Sam film swoim stylem nawiązuje do typowych filmów przyrodniczych, mimo iż kręcony był techniką poklatkową. Prace nad filmem Z kamerą wśród śmieci trwały ponad pół roku, a zdjęcia robiono w całości w Warszawie nad brzegiem Wisły.

Filmik koniecznie trzeba zobaczyć, nie tylko dlatego, że jest bardzo fajnie zrobiony, ale też przypomina, że po odpoczynku na łonie natury trzeba po sobie posprzątać. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają.

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.