Wynajem zamiast kupna to coraz popularniejsza metoda użytkowania rzeczy, których potrzebujemy tylko przez jakiś czas. To wygodne, praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które wciąż zyskuje nowych zwolenników. Wziąć w leasing możemy już niemal wszystko. Niektóre propozycje mogą być naprawdę zaskakujące!

Hulajnoga

Leasing na samochód to całkiem popularne i niewzbudzające nadmiernych emocji rozwiązanie. A gdyby tak, zamiast samochodu wybrać… hulajnogę? Dzięki portalom ogłoszeniowym wynajmu indywidualnego i biznesowego takim jak Oshare, już wkrótce będzie to możliwe – od ręki! Z łatwością będziemy mogli znaleźć użytkownika proponującego wynajem w naszej okolicy i uzgodnić z nim wszystkie szczegóły online.

Okres użytkowania sprzętu zazwyczaj określany jest w tygodniach lub miesiącach, wielokrotnie możliwe jest  również wypożyczanie na doby, co z pewnością ucieszy osoby, które chcą jedynie wypróbować nowe rozwiązanie. Warto przemyśleć taki sposób transportu, ponieważ jest on nie tylko ekonomiczny, ale również ekologiczny. Sprawdzi się szczególnie w dużych miastach, w których zarówno nieustające korki, jak i brak miejsc parkingowych są codziennością wielu kierowców.

Hulajnoga

Stacjonarny rower treningowy

Osoby, które wolą ćwiczyć w zaciszu własnego mieszkania lub pracują w domu i nie potrzebują hulajnogi, by dojechać do firmy, być może zainteresują się wynajmem stacjonarnego roweru treningowego. Pozwala on dbać o formę przy użyciu profesjonalnego sprzętu sportowego bez konieczności zapisywania się na siłownię, czy do klubu fitness. Na dodatek miesięczna opłata leasingowa jest wielokrotnie niższa, niż karnet do któregokolwiek z nich, szczególnie, że na portalach ogłoszeniowych często pojawiają się różne, atrakcyjne promocje.

Jacht

Dla osób, które lubią działać z większym rozmachem, mamy bardziej spektakularną propozycję – ekskluzywny jacht, który może pomieścić aż 30 osób. Na jego pokładzie znajdują się m.in. ekspres do kawy, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kostkarka do lodu, szafka na wino, zmywarka i cała reszta sprzętów, niezbędnych do beztroskiego spędzania urlopu na morzach, czy jeziorach. Rejs luksusowym jachtem z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Nie każdego stać na zakup własnego katamaranu, jednak dzięki możliwości leasingu, wakacyjna podróż w nieznane znajduje się w zasięgu ręki.

Jacht

Odkurzacz piorący

A jeśli okaże się, że podczas ekscytującego rejsu luksusowe wnętrze jachtu się zabrudziło, niezbędne będzie gruntowne sprzątanie. Nic nie poradzi sobie z nim lepiej, niż profesjonalny odkurzacz piorący, który oczywiście z łatwością wynajmiemy na platformie Oshare. Dzięki niemu znikną nawet uciążliwe plamy, a każda powierzchnia na powrót stanie się olśniewająco czysta.

W związku z tym, że odkurzanie czy pranie dywanów i tapicerki nie jest bardzo czasochłonnym zajęciem, sprzęt można wynająć w systemie dobowym, płacąc za niego zaledwie kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Prawda, że wygodnie?

Zobacz co jeszcze możesz wziąć w leasing: https://osharenews.pl/kamper-hulajnoga-klimatyzator-to-mozesz-wziac-w-leasing-i-przyjemniej-prowadzic-firme-w-wakacje/

Podziel się.