O ile z prezentem na Dzień Matki zwykle nie mamy najmniejszych problemów, o tyle Dzień Ojca wzbudza w nas wiele obaw. Trafić z prezentem dla taty, dla faceta wcale nie jest łatwo. Im jesteśmy starsi, tym więcej wątpliwości.

A przecież w prezencie na Dzień Ojca nie chodzi o spełnianie marzeń, wielkie pieniądze i pomysły mające przyćmić podarunki z lat minionych – chodzi o pamięć, gest; dowód, że wciąż jest się dzieckiem swojego taty. Nawet jeśli planujemy jakiś większy prezent rzeczowy albo to my sami mamy stać się największym prezentem – my i nasz czas poświęcony wyłącznie tacie – warto zdecydować się także na niespodziankę, która znacznie uprzyjemni ten niezwykły dzień.

Niespodzianka może trafić wprost do rąk taty i stać się dowodem na to, że doskonale znamy jego przyzwyczajenia, upodobania albo drobne słabości, którym na co dzień nie folguje, ale z okazji swojego święta – owszem, chętnie.

Tata łasuch…

…na pewno chętnie przyjmie coś słodkiego. Żeby nie było za… słodko, możemy wybrać podarunek w niecodziennej postaci. Czekoladowy zestaw narzędzi na pewno ucieszy i amatora czekolady, i domorosłego majsterkowicza, który w swoim warsztacie podjada ulubione słodkości. Młotek, śrubokręt, kombinerki, klucz płaski i nastawny, wykonane z wysokiej jakości czekolady mlecznej i białej spodobają się zarówno łasuchowi, jak i złotej rączce.

W prezencie na Dzień Ojca nie chodzi o spełnianie marzeń, wielkie pieniądze i pomysły mające przyćmić podarunki z lat minionych - chodzi o pamięć, gest; dowód, że wciąż jest się dzieckiem swojego taty.

W prezencie na Dzień Ojca nie chodzi o spełnianie marzeń, wielkie pieniądze i pomysły mające przyćmić podarunki z lat minionych – chodzi o pamięć, gest; dowód, że wciąż jest się dzieckiem swojego taty.

Uwielbienie dla czekolady przejawiają nie tylko amatorzy majsterkowania: łasuchów nie brakuje także wśród supermenów, którzy pudełko czekoladek potrafią ukryć przed każdym, kto chciałby się do niego dobrać. Jeśli wasi ojcowie ze wszystkich pasji świata wybrali sobie pasję motoryzacyjną, możecie podarować im model ulubionego auta albo motocykla. Oczywiście z czekolady. Można się spodziewać, że i Porsche 911 Carrera, i ścigacz prędko zaparkują w miejscu docelowym, wzbudzając apetyt na kolejne słodkości.

Słodki prezent na Dzień Ojca nie musi być związany bezpośrednio z jego pasją czy hobby. Zwyczajny kosz prezentowy pełen smakołyków – zawierający nie tylko słodycze, ale też dobrą kawę, herbatę czy ulubione wino – ucieszy każdego ojca, który na co dzień nie ma czasu dogadzać swojemu podniebieniu.

A w kwestii wina…

…oraz innych trunków – to właśnie one same często wybierane są na prezent. Niezaprzeczalnym faworytem wśród alkoholi kupowanych na Dzień Ojca jest dobra whiskey. Żaden tata gustujący w wysokogatunkowych trunkach nie pogardzi dobrą Whiskey. Dla taty gustującego w lżejszych, albo bardziej nietypowych alkoholach można w ramach prezentu na Dzień Ojca wybrać zestaw win zapakowanych w drewnianą skrzynkę albo zestaw miodów pitnych.

Im jesteśmy starsi, wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca wydaje się coraz trudniejszym zadaniem, ale z drugiej strony otwierają się przed nami nowe możliwości

Im jesteśmy starsi, wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca wydaje się coraz trudniejszym zadaniem, ale z drugiej strony otwierają się przed nami nowe możliwości

A jeśli macie ochotę zrobić tacie żart, wybierzcie…butelkę piwa wykonaną z mlecznej czekolady.

Prezenty na Dzień Ojca powinny być proste i symboliczne. Ot, dowody na to, że znamy naszych ojców dobrze; że wiemy, co im sprawia przyjemność; akceptujemy ich drobne słabości. Jeśli nie mamy czasu dotrzeć do taty z koszem słodkości czy ulubioną whiskey w dniu 23 czerwca – wtedy właśnie przypada Dzień Ojca – skorzystajmy z usług firmy e-kwiaty.pl.

Zdecydowaną większość zamówień są w stanie zrealizować w dniu złożenia zamówienia, pod warunkiem, że zostanie ono opłacone do godziny 18 w dni powszednie, do godziny 15 w soboty oraz 12 w niedziele. Przyjmują również i skrupulatnie realizują zlecenia z oddalonym terminem ich dostarczenia.

Fakt, że jesteście zabiegani, zapracowani nie może więc być już żadną wymówką. A kiedy kurier zapuka do drzwi waszego taty i wręczy mu prezent od dziecka, ten na pewno poczuje się wyjątkowo i bardzo się wzruszy. I przypomną mu się czasy, w których stawaliście przed nim z laurką w dłoni i drżącym głosem recytowaliście wierszyk…

Podziel się.