Już za niecały miesiąc, a dokładniej w sobotę dnia 23 maja 2015 roku odbędzie się II Studencko-Doktoranckie Forum Bezpieczeństwa „Współczesne wyzwania i zagrożenia bezpieczeństwa narodowego” organizowane przez Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego działające przy Instytucie Nauk Politycznych, znajdującym się na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.

Bezpieczeństwo to stan, który daje poczucie pewności istnienia i gwarancje jego utrzymania oraz szanse na doskonalenie. Bezpieczeństwo narodowe jest najważniejszą wartością dla każdego narodu, potrzebą narodową i priorytetowym celem działalności państwa oraz grup społecznych. Podczas Forum poruszony zostanie aspekt kwestii prawnych, zarządzeń kryzysowych, bezpieczeństwa instytucji oraz polityki bezpieczeństwa Polski i państw świata.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć pod Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UWM linkiem oraz na stronie Instytut Nauk Politycznych UWM.

Wszelkie pytania odnośnie konferencji należy kierować mailowo na adres: knbn.uwm@gmail.com. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Członkowie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego UWM

II Studencko-Doktoranckie Forum Bezpieczeństwa

II Studencko-Doktoranckie Forum Bezpieczeństwa

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.