A gdyby tak znane nam z Gwiezdnych Wojen statki kosmiczne i pojazdy istniały naprawdę? YouTuber Frank Wunderlich “nagrał” krótki filmik z bazy lotniczej wojsk Imperium. Dzięki grafice 3D i całkiem niezłemu połączeniu tego z prawdziwym filmem, efekt końcowy robi wrażenie.

Filmik zwłaszcza dla fanów Gwiezdnych Wojen, ale również i dla tych, którzy niekoniecznie je lubią, ale cenią sobie świetne animacje. Patrząc na ten filmik można odnieść wrażenie, że Gwiezdne Wojny istnieję naprawdę!

Zresztą ilość odtworzeń filmiku mówi sama za siebie. W zaledwie kilka dni od umieszczenia na YouTubie, obejrzało go ponad 1,5 mln osób.

Fani Gwiezdnych Wojen słyną ze swojej miłości do tej serii i wyrażają ją na różne sposoby. W sieci znaleźć można niezliczone filmiki prezentujące Gwiezdne Wojny w realnym świecie. Niektóre z nich są lepsze, inne gorsze, ale jest ich bardzo dużo. Wystarczy zajrzeć na YouTuba i wpisać Star Wars in real life i wyskoczy nam całkiem pokaźna lista fanowskich filmików. Poniżej kilka przykładów tych lepszych.

Trochę mniej dobrych i profesjonalnych

I tak ku przestrodze – uważajcie jak będziecie walczyć mieczem świetlnym! To, że to jest miecz nie oznacza, że nie trzeba być ostrożnym. Działa tu ta sama zasada co w przypadku broni palnej.

Podziel się.

O autorze

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.