Właśnie do księgarni trafiła kolejna nowa książka wydawnictwa Almapress – Czołgi i pojazdy opancerzone. Ilustrowana Encyklopedia, autorstwa Chrisa Chanta. Nasz portal objął ją patronatem medialnym.

Najnowsza książka wydawnictwa Almapress to kolejna pozycja z serii Panorama techniki wojskowej. Tym razem książka zawiera sylwetki pojazdów opancerzonych i czołgów od czasów I wojny światowej do współczesności. Każdy pojazd przedstawiono wraz z krótkim opisem, rysunkiem i często zdjęciem. W książce znajdziemy informacje zarówno o najbardziej znanych pojazdach jak i nieco mniej znanych współczesnych konstrukcjach.

Książkę można nabyć w księgarniach i na stronie wydawcy: Czołgi i pojazdy opancerzone. Ilustrowana Encyklopedia

Czołgi i pojazdy opancerzone. Ilustrowana encyklopedia.

Czołgi i pojazdy opancerzone. Ilustrowana encyklopedia.

Podziel się.

O autorze

SmartAge.pl

SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata powstał w 2014 roku. Na stronie znajdziecie liczne artykuły, ciekawostki, recenzje, wywiady, oraz wiele więcej. Piszemy o rzeczach znanych i nieznanych, o tym co było pierwsze, największe, najlepsze, albo też ostatnie, najmniejsze i najgorsze. Wszystko to podane w ciekawej i zwięzłej formie. SmartAge.pl jest zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony symbolem ISSN 2391-7342