Wizyta w kinie to już nie tylko okazja do obejrzenia filmu. Może to być również okazja do udziału w nietypowym wydarzeniu, jakim jest Ladies Night organizowane co miesiąc w kinach Cinema City specjalne wieczorne imprezy skierowane głównie do kobiet. Oprócz przedpremierowego pokazu filmu, na uczestniczki czekają liczne konkursy i prezentacje w przyjemnej atmosferze.

Ladies Night to na pewno jedno z najbardziej zaskakujących wydarzeń w którym dane mi było brać udział. Organizowane co miesiąc seanse skierowane głównie do kobiet (jak można się domyślić) nie są tylko przedpremierowym pokazem filmu. Przed samym pokazem organizowane są dość krótkie prelekcje (łącznie zajęło to 35 minut) na różne tematy: zaczynając od zdrowego stylu życia, poprzez zabawki dla małych dzieci, kończąc na najnowszych rodzajach kosmetyków.

Na grudniowym Ladies Night w Cinema City Poznań Plaza pojawiły się przedstawicielki takich firm jak Soti, Szkoła Językowa „Kontakt”, LightBox czyli firma zajmująca się przygotowywaniem zdrowych lunchy, Bella, „Hocki Klocki”- firma zajmująca się zabawkami dla dzieci, która pokazywała, jakie prezenty kupić najmłodszym z okazji zbliżających się Świąt, oraz marki kosmetyków Jenunesse.

Po za przedstawieniem swoich produktów i ofert, zorganizowano konkursy w których można było wygrać nowe produkty wyżej wymienionych firm. Uczestniczki wybierano losowo np. do jednego konkursu wybierano tylko kobiety, które nosiły czapki lub tylko te, które były mamami (w przypadku sklepu Hocki- Klocki). Pytanie były dość proste, więc uzyskanie nagrody było proste i przyjemne.

W ramach Ladies Night, uczestniczki zostały poczęstowane ciastem przygotowanym przez firmę Light Box, oraz obdarowane różnymi upominkami. Kolejną atrakcją wieczoru był (jak zawsze w trakcie Ladies Night) pokaz przedpremierowy – w tym przypadku był to film Sully. Seans przebiegał w miłej atmosferze, ponieważ z racji formy imprezy, cała sala nie była zajęta.

Warto dodać, że pokaz przedpremierowy w trakcie Ladies Night to duża atrakcja, ponieważ często pokazywane są filmy, które normalnie nie są pokazywane przedpremierowo.

Ladies Night to nietypowe i ciekawie zorganizowane wydarzenie, które dzięki swojej tematyce i formie na pewno przypadnie do gustu kobietom. Jedynie niektórym może przeszkadzać brak „męskiej” wersji wydarzenia.

Kolejny Ladies Night zaplanowany jest na 12 stycznia. W ramach pokazu przedpremierowego będzie można zobaczyć film La la land z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone. Więcej informacji o Ladies Night można znaleźć na stronie Cinema City.

Podziel się.

O autorze

Avatar

Lubię za dużo rzeczy, aby je wszystkie wymieniać. Jestem znana z bycia Kapitanem USS Enterprise, sympatii do Imperium Galaktycznego i ilości spożywanej kawy