Majówka to idealny czas na to, aby odpocząć od pracy i spędzić chwile wspólnie z bliskimi, jak również na sięgnięcie po wciągającą książkę, której lektura na długo zostanie w pamięci. Zamiast jednak zabierać w podroż niewygodną i ciężką publikację papierową, warto sięgnąć po ebooki.

  1. Przewaga ebooków podczas podróży
  2. Nowości książkowe wydane w formie ebooków

Dzięki temu będziesz mógł mieć pod ręką nie jedną, a kilka książek, co pozwoli ci wybrać lekturę w zależności od aktualnego nastroju.

Przewaga ebooków podczas podróży

Nie da się zaprzeczyć, że ebook ma wiele zalet. Coraz więcej osób dotychczas korzystających wyłącznie z papierowych książek zamienia je na książki w formie cyfrowej, gdyż jest to wygodniejsze i tańsze. Trudno zresztą dziwić się czytelnikom, którzy twierdzą: czytam ebooki, skoro nie zajmują one miejsca na półce, pozwalają mieć w pamięci czytnika całą biblioteczkę (a przynajmniej ulubione bestsellery) i dodatkowo umożliwiają rozpoczęcie lektury już w dniu premiery.

Sięgając po ebooki Virtualo masz pewność, że znajdziesz interesującą Cię publikację. Idealnym wyborem tytułu na pierwszego ebooka jest książka pt. „Cisza białego miasta” Evy Garcia Saenz de Urturi, w tłumaczeniu Joanny Ostrowskiej, która szybko zdobyła miejsce na listach zawierających bestsellerowe nowości. Powieść stanowi pierwszy tom wciągającej, ale jednocześnie mrocznej historii. Niezależnie więc od tego, gdzie planujesz spędzić majówkę, ta lektura z pewnością przypadnie ci do gustu.

"Cisza białego miasta" Eva Garcia Saenz de Urturi
„Cisza białego miasta” Eva Garcia Saenz de Urturi

Nowości książkowe wydane w formie ebooków

Kolejne ebooki na majówkę, którymi powinieneś się zainteresować to między innymi powieść obyczajowa „Córka zegarmistrza” napisana przez Annę Dobrzańską i przedstawiającą losy młodej archiwistki z Londynu, która przypadkowo trafia na tajemniczą historię mającą początek w 1862 roku. Podobnie jak inne tytuły z oferty Virtualo, książka dostępna jest w formacie EPUB i MOBI, dzięki czemu bez problemu wgrasz ją do każdego czytnika.

Jeżeli jednak wciąż szukasz dla siebie książki na majówkę, to odpowiedź na pytanie co czytać jest oczywista: „Rytmatysta” Brandona Sandersona, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom dobrego fantasy. Ta nieszablonowa i oryginalna historia zasługuje na to, abyś już teraz zainteresował się tym ebookiem. Dzięki temu dowiesz się, co łączy tajemniczą akademię, magię i rysunki tworzone kredą.

Czytniki ebooków pozwalają na zabranie w podróż całej swojej biblioteki
Czytniki ebooków pozwalają na zabranie w podróż całej swojej biblioteki
Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.