Wielu mężczyzn za punkt honoru stawia sobie kupno partnerce eleganckiej biżuterii. Dla jednych taki podarunek jest wyrazem głębokiej miłości i uznania dla kobiecego piękna, inni stawiają na biżuterię z uwagi na jej uniwersalny charakter.

Niezależnie od motywów i intencji, trudno znaleźć kobietę, której taki podarunek od ukochanego mężczyzny nie sprawiłby radości. Oczywiście pod jednym warunkiem – że dobierzesz odpowiedni rozmiar. Jednym z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej „problemowych” prezentów są bransoletki. Jak wybrać odpowiedni rozmiar bransoletki, by nie była ona ani za mała, ani zbyt duża? Jaki kolor i styl bransoletki sprawi naszej wybrance radość? Podpowiadamy co zrobić, by bransoletka stała się prezentem idealnym.

Rozmiar bransoletki

Wybierając bransoletkę dla swojej partnerki, powinieneś pamiętać, że nawet najdroższa i najbardziej efektowna nie będzie się dobrze prezentować, jeśli nie trafisz z rozmiarem. Zbyt luźna lub zbyt wąska bransoletka prawdopodobnie trafi do szkatułki (ewentualnie do jubilera w celu wykonania poprawek, ale niniejszy tekst jest po to, by ci tego oszczędzić).

Wybierając bransoletkę dla swojej partnerki, powinieneś pamiętać, że nawet najdroższa i najbardziej efektowna nie będzie się dobrze prezentować, jeśli nie trafisz z rozmiarem.
Wybierając bransoletkę dla swojej partnerki, powinieneś pamiętać, że nawet najdroższa i najbardziej efektowna nie będzie się dobrze prezentować, jeśli nie trafisz z rozmiarem.

Wiadomo – najprościej zapytać dziewczyny, jaki rozmiar nosi. Pomysł genialny, jednak w większości przypadków natychmiast odpada, bo przecież nasza bransoletka ma być niespodzianką! W takim przypadku możemy pod nieobecność naszej partnerki zmierzyć długość jednej z jej ulubionych bransoletek – będzie to najbardziej miarodajne. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, warto wiedzieć, że najpopularniejsza długość bransoletki dla kobiety wynosi 19 cm. Jednak panie o bardziej kobiecych kształtach mogą preferować większe rozmiary, dlatego w takim przypadku lepiej wybrać bransoletkę o 2 cm dłuższą. Warto także upewnić się, czy wymiar bransoletki podawany w sklepie obejmuje również jej zapięcie.

Styl bransoletki

Skoro wiesz już jak wybrać rozmiar bransoletki, warto zastanowić się jaki styl przypadnie do gustu twojej wybrance. Na rynku wybór jest ogromny, możesz zdecydować się na delikatny łańcuszek w kolorze złotym lub srebrnym, bransoletki z koralików, rzemyki, bransoletki z tworzywa, drewna i wielu innych materiałów.

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych bransoletek
Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych bransoletek

Jak wybrać odpowiednią? Jak zawsze w takich sytuacjach, warto porównać dostępne modele z tymi, które nosi i preferuje twoja wybranka. Stylistyką bransoletki możesz nawiązać do kolczyków, naszyjnika lub innego elementu biżuterii, który twoja partnerka chętnie zakłada. Jeśli nadal brakuje ci pomysłu, postaw na nieśmiertelne, eleganckie, złote lub srebrne bransoletki Svarowski, które doskonale prezentują się zarówno w stylizacjach na szczególne okazje, jak i na co dzień.

Kolor bransoletki

Jaki kolor bransoletki wybrać? To proste – taki, który twoja wybranka lubi najbardziej! A jeśli nie masz pewności, zawsze możesz nawiązać kolorystyką do ubrań lub biżuterii, którą wyjątkowo chętnie zakłada. Dobrym pomysłem jest także nawiązanie do koloru ostatniej stylizacji, w której twoja partnerka szczególnie przypadła ci do gustu.

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.