Nietypowa reklama zachęcająca do zaciągnięcia się do Amerykańskiego Korpusu Piechoty Morskiej (US Marine Corps – USMC). Solidna dawka amerykańskiego patosu, przegląd historii kraju i świetne efekty wizualne.

Amerykańska armia dosyć często korzysta z spotów promocyjnych zachęcających do zaciągnięcia się do konkretnych rodzajów sił zbrojnych. Zwykle reklamy te naszpikowane są typowo amerykańskim patosem, ale przy okazji poziom ich wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie.

Głównym przekazem tej reklamy są bitwy w których uczestniczyli amerykańscy Marines, czyli praktycznie każdy konflikt w którym brały udział Stany Zjednoczone od początku swojego istnienia aż do operacji w Iraku i Afganistanie.

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.